ispanya

Samsung Galaxy M20 dorazí do Španělska, aby konkuroval Xiaomi

samsung galaxy m20 ve španělsku

Samsung zahájil rok se vším. Nyní přichází na trh Galaxy M a Galaxy A. Zpočátku nebylo známo, ve které části světa budou tyto mobilní telefony uvedeny, ale nyní je vše jasné.

Galaxy M byl považován za vyhrazený mobilní telefon pro spotřebitele v Indii, ale nic není nad pravdu. Samsung Galaxy M20 se začne prodávat po celém světě a již dorazil do Španělska..

Kdy přijde Samsung Galaxy M20 do Španělska, jaké jsou jeho vlastnosti?

zprávy Příchod M20 do Španělska je nyní zcela oficiálníSamsung schválen. Mobilní telefon je naplánován na: 11. března pondělí sleva. Takže zbývá jen málo práce, než se dostane na trh. Proto vám představíme funkce tohoto mobilního telefonu, který přišel soutěžit v náročném odvětví střední třídy.

vlastnosti

Samsung Galaxy M20

Rozměry a hmotnost 156,4 x 74,5 x 8,8 mm. 186 gramů.
obrazovka LCD obrazovka 6,3 palce (19,5: 9). řešení Full HD + (1080 x 2340 pixelů).
Procesor Exynos 7904 Octa (14 nm).
Úložiště dat 3 nebo 4 GB RAM
Úložný prostor 32 GB a 64 GB
Zadní kamera Dvojnásobek: Hlavní – 13 MP, f / 1,9, 1 / 2,8 ″, 1,12 μm, PDAF. Sekundární – 5 MP, f / 2,2, 12 mm (ultrawide), 1/6 ″, 1,12 μm.
Přední kamera 8 MP, f / 2,0. HDR. Video: 1080p @ 30fps.
Konektivita a doplňky WLAN: Wi-Fi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, přístupový bod. Pásky: 2G, 3G, LTE, LTE Advanced a VoLTE. Bluetooth 5.0. GPS S A-GPS, GLONASS a BDS. rádio FM. USB Typ C. Snímač otisků prstů Za. Uznání tvář. Vazba sluchátka 3,5 mm.
baterie 5000 s mAh rychlé nabíjení 15 W.
OS Android 8.1 S (Oreo) Zkušenosti 9.5.

Nejsilnější část: baterie s velkou kapacitou

Předprodej Samsung galaxy m20 ve Španělsku

Tato nová řada Samsung M nahradí modely řady J. Samsung Galaxy M20 bude prvním mobilním telefonem se zářezem, který Samsung uvidí ve Španělsku (a v Evropě).

Nejpozoruhodnější věc na M20, skvělá baterieschopný 5 000 mAh. Možná je to jeho nejvýraznější rys. Mobilní telefon a samostatnost definitivně pokrýt několik pracovních dnů. Nepochybně je to ideální řešení pro každého, kdo hledá mobilní telefon s velkou baterií.

Takže si nedělejte starosti, pokud váš smartphone nemá samostatnost a stahování Galaxy M20 v krátké době. Zde vám poskytneme 3 tipy, jak prodloužit životnost vaší mobilní baterie. Budete moci výrazně zvýšit výkon baterie.

Cena Samsung Galaxy M20 ve Španělsku

Samsung Galaxy M20 Předprodej a cena ve Španělsku

První věc, kterou byste měli vědět, je toto: Model prodávaný ve Španělsku bude mít 4 GB RAM a 64 GB úložný prostor. Dostupné barvy modrá a černá.

Příbuzný Toto je předprodejní cena ve Španělsku 229 eur a vstup mobilního telefonu na trh začne v pondělí 11. března.

Bude Samsung schopen konkurovat Xiaomi?

Samsung Galaxy M20 dorazil do Španělska

Jihokorejský gigant chce mít větší zastoupení v oblasti středního dosahu mobilních telefonů. Jedná se o extrémně konkurenční trh se spoustou smartphonů, které nabízejí skvělé funkce za snížené ceny, a přesně tam přichází Xiaomi. Čínská společnost nápadně dominuje sektoru střední třídy. Mobilní telefony jsou levné a fungují perfektně.

Mobilní telefony Xiaomi jsou ve všech ohledech extrémně kompletní a robustní. Autonomie, displej, výkon, konektivita, stavební materiály atd. Tak, Přestože Samsung chce M20 rozdrtit ve střední třídě. Pravdou je, že nepřinese nic nového. Soutěž proti Xiaomi samozřejmě ještě není na splnění úkolu.

A konečně, pokud si chcete koupit špičkový mobilní telefon a nevíte, zda byste měli jít se Samsungem nebo Xiaomi. Zde vám představujeme srovnání, které rozptýlí veškeré pochybnosti, čelíme Xiaomi Mi 9 vs Galaxy S10 +. Tímto způsobem se budete moci podrobně naučit, co vám každý smartphone nabízí, a koupit ten, který opravdu vyhovuje vašim potřebám.