contador de visitas gratis Skip to content

Samsung Galaxy M20 dorazí do Španělska, aby konkuroval Xiaomi

samsung galaxy m20 ve španělsku

Samsung zahájil rok se vším. Nyní přichází na trh Galaxy M a Galaxy A. Zpočátku nebylo známo, ve které části světa budou tyto mobilní telefony uvedeny, ale nyní je vše jasné.

Galaxy M byl považován za vyhrazený mobilní telefon pro spotřebitele v Indii, ale nic není nad pravdu. Samsung Galaxy M20 se začne prodávat po celém světě a již dorazil do Španělska..

Kdy přijde Samsung Galaxy M20 do Španělska, jaké jsou jeho vlastnosti?

zprávy Příchod M20 do Španělska je nyní zcela oficiálníSamsung schválen. Mobilní telefon je naplánován na: 11. března pondělí sleva. Takže zbývá jen málo práce, než se dostane na trh. Proto vám představíme funkce tohoto mobilního telefonu, který přišel soutěžit v náročném odvětví střední třídy.

vlastnosti

Samsung Galaxy M20

Rozměry a hmotnost 156,4 x 74,5 x 8,8 mm. 186 gramů.
obrazovka LCD obrazovka 6,3 palce (19,5: 9). řešení Full HD + (1080 x 2340 pixelů).
Procesor Exynos 7904 Octa (14 nm).
Úložiště dat 3 nebo 4 GB RAM
Úložný prostor 32 GB a 64 GB
Zadní kamera Dvojnásobek: Hlavní – 13 MP, f / 1,9, 1 / 2,8 ″, 1,12 μm, PDAF. Sekundární – 5 MP, f / 2,2, 12 mm (ultrawide), 1/6 ″, 1,12 μm.
Přední kamera 8 MP, f / 2,0. HDR. Video: 1080p @ 30fps.
Konektivita a doplňky WLAN: Wi-Fi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, přístupový bod. Pásky: 2G, 3G, LTE, LTE Advanced a VoLTE. Bluetooth 5.0. GPS S A-GPS, GLONASS a BDS. rádio FM. USB Typ C. Snímač otisků prstů Za. Uznání tvář. Vazba sluchátka 3,5 mm.
baterie 5000 s mAh rychlé nabíjení 15 W.
OS Android 8.1 S (Oreo) Zkušenosti 9.5.

Nejsilnější část: baterie s velkou kapacitou

Předprodej Samsung galaxy m20 ve Španělsku

Tato nová řada Samsung M nahradí modely řady J. Samsung Galaxy M20 bude prvním mobilním telefonem se zářezem, který Samsung uvidí ve Španělsku (a v Evropě).

Nejpozoruhodnější věc na M20, skvělá baterieschopný 5 000 mAh. Možná je to jeho nejvýraznější rys. Mobilní telefon a samostatnost definitivně pokrýt několik pracovních dnů. Nepochybně je to ideální řešení pro každého, kdo hledá mobilní telefon s velkou baterií.

Takže si nedělejte starosti, pokud váš smartphone nemá samostatnost a stahování Galaxy M20 v krátké době. Zde vám poskytneme 3 tipy, jak prodloužit životnost vaší mobilní baterie. Budete moci výrazně zvýšit výkon baterie.

Cena Samsung Galaxy M20 ve Španělsku

Samsung Galaxy M20 Předprodej a cena ve Španělsku

První věc, kterou byste měli vědět, je toto: Model prodávaný ve Španělsku bude mít 4 GB RAM a 64 GB úložný prostor. Dostupné barvy modrá a černá.

Příbuzný Toto je předprodejní cena ve Španělsku 229 eur a vstup mobilního telefonu na trh začne v pondělí 11. března.

Bude Samsung schopen konkurovat Xiaomi?

Samsung Galaxy M20 dorazil do Španělska

Jihokorejský gigant chce mít větší zastoupení v oblasti středního dosahu mobilních telefonů. Jedná se o extrémně konkurenční trh se spoustou smartphonů, které nabízejí skvělé funkce za snížené ceny, a přesně tam přichází Xiaomi. Čínská společnost nápadně dominuje sektoru střední třídy. Mobilní telefony jsou levné a fungují perfektně.

Mobilní telefony Xiaomi jsou ve všech ohledech extrémně kompletní a robustní. Autonomie, displej, výkon, konektivita, stavební materiály atd. Tak, Přestože Samsung chce M20 rozdrtit ve střední třídě. Pravdou je, že nepřinese nic nového. Soutěž proti Xiaomi samozřejmě ještě není na splnění úkolu.

A konečně, pokud si chcete koupit špičkový mobilní telefon a nevíte, zda byste měli jít se Samsungem nebo Xiaomi. Zde vám představujeme srovnání, které rozptýlí veškeré pochybnosti, čelíme Xiaomi Mi 9 vs Galaxy S10 +. Tímto způsobem se budete moci podrobně naučit, co vám každý smartphone nabízí, a koupit ten, který opravdu vyhovuje vašim potřebám.