Samsung Galaxy M30S bude představen 18. září a bude vybaven 6,4palcovou obrazovkou, 48megapixelovým fotoaparátem a 6000mAh baterií.

Nedávno Samsung Galaxy A20s… No, letos v září bude také měsíc vybraný pro prezentaci Samsung Galaxy M30Snový soupeř Redmi K20.

Mukul Sharma, jeden z odborníků na technologie a úniky, kteří k nám přišli z Indie, zveřejnil obrázek reklamy potvrzující jeho prohlášení na svém účtu na Twitteru. Datum vydání Samsung Galaxy M30S.

Nový Samsung Galaxy M30Sbude muset soutěžit s modely jako Realme X Y Redmi k20. V jeho prospěch musí váhu společnosti Samsung podporovat společnost. To nepochybně pomůže veřejnosti rozhodnout se o koupi. Dnes jsme se dozvěděli, že to bude oficiálně oznámeno na tiskové konferenci, která se bude konat v Indii 18. září tohoto roku.

Díky předchozím informacím zveřejněným na jednom z oficiálních webů Google jste se již dozvěděli Samsung Galaxy M30S Získáte obrazovku s úhlopříčkou 6,4 palce, která bude mít také 4 GB RAM a 64 nebo 128 GB energeticky nezávislé paměti.

Model získá snímač otisků prstů, ale nebude mít modul NFC pro bezkontaktní platby. Kromě toho ze všeho, o čem jsme dříve hovořili, víme také to, že tento telefon by měl dostat 6000 mAh baterii, jednočipový procesor Exynos 9611 a 48megapixelový trojitý fotoaparát.

Příštího 18. září se postaráme o to, abychom se dozvěděli ostatní technické specifikace tohoto nového terminálu od korejské společnosti Samsung. Jak poznáš tu linku Galaxy M Skládá se z terminálů nízkého středního rozsahu. Proto tato prezentace z Indie dává smysl po celém světě, protože je jedním z hlavních trhů smartphonů tohoto žánru.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.