Samsung Galaxy M51 zahájen: cena, funkce, funkce a další

Na zadní straně Samsung Galaxy M51 je čtyřnásobný fotoaparát sestávající ze 64MP primárního snímače, 12MP ultra širokoúhlého objektivu, 5MP makro objektivu a 5MP hloubkového snímače. (Obrázek: Samsung) Společnost Samsung brzy představí smartphone Galaxy M51 v Indii. Společnost zveřejňuje upoutávky na připravované zařízení na platformách sociálních médií. Amazon k tomu také vytvořil stránku s ukázkami. Před svým debutem v Indii společnost uvedla zařízení na trh v Německu. Zde se podíváme na všechny základní funkce zařízení.

Samsung Galaxy M51: Cena

Cena Samsung Galaxy M51 v Německu je 360 ​​EUR (asi 31 000 rupií). Očekáváme, že při uvedení zařízení na trh v Indii bude cena o něco nižší. Podle předchozí zprávy IANS bude cena Samsung Galaxy M51 v Indii mezi 25 000–30 000 Rs. V této cenové kategorii získá zařízení jako OnePlus Nord a Realme X3.

Samsung Galaxy M51: Specifikace

* Samsung Galaxy M51 má 6,7palcový displej Infinity-O Super AMOLED Plus s rozlišením 2400 × 1080 pixelů. * Zařízení je napájeno anonymním okta-jádrovým procesorem. Mnoho zpráv poukazuje na to, že zařízení je poháněno procesorem Qualcomm Snapdragon 730. * Dodává se s 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště, které lze rozšířit až na 512 GB pomocí karty MicroSD.Nejlepší 32palcové televizory do 15 000 Rs: Budget Smart TV od Samsung, LG a dalších* Zařízení běží na nejnovějším operačním systému Google Android 10 s překrytím One UI 2.0 společnosti nahoře. * Z bezpečnostních důvodů má zařízení boční snímač otisků prstů a přední kameru. * To vše je zálohováno masivní 7 000 mAh baterií, která podporuje rychlé nabíjení 25 W.Samsung Unpackaged Part 2: How to Watch Galaxy Z Fold 2 launch* Zadní část Samsung Galaxy M51 je vybavena čtyřnásobným fotoaparátem, který se skládá z 64MP primárního snímače, 12MP ultra širokoúhlého objektivu, 5MP makro objektivu a 5MP hloubkového snímače.

* Na přední straně je snímač 32 MP pro pořizování selfie. Společnost Samsung India neoznámila, kdy v Indii uvede Galaxy M51. Podle předchozí zprávy IANS však společnost plánuje uvést zařízení na trh v první září.Express Tech je nyní na telegramu. Kliknutím sem se připojíte k našemu kanálu (@expresstechie) a budete informováni o nejnovějších technologických novinkách.? TecNoticias je nyní na Telegramu. Kliknutím sem se připojíte k našemu kanálu (@indianexpress) a získáte nejnovější titulky

© TecNoticias