Samsung Galaxy Note 4, dosud známé funkce

JE Spuštění Samsung Galaxy Note 4 Je to stále dlouhá cesta, ale stále existuje několik funkcí, o nichž je známo, že nahradí Galaxy Note 3, který debutoval v září 2013.

Samsung Galaxy Note 3Samsung Galaxy Note 3

Vlajková loď dosud známých smartphonů nebo fungujícího phabletu (Note 3) bude letos nahrazena novou verzí, stejně jako u Samsung Galaxy S4, který bude brzy svržen Galaxy S5. .

Dobrá věc na tom všem je, že informace o Galaxy Note 4 nejsou „důvěrné“, ale spíše snadno filtrovatelné, takže můžeme říci, že se jedná o „neoficiální“ reklamu samotné společnosti. ale nikdo neví). Z údajů, které jsme získali, jsme připravili článek s funkcemi a novinkami, které očekáváme pro Galaxy Note 4, doufáme, že vás to zaujme.

Spouštění

O datu spuštění Samsung Galaxy Note 4 je známo více, než si většina lidí myslí. Je pravda, že společnost zatím neučinila žádná oficiální prohlášení, ale několik jednatelů společnosti poukázalo na druhou polovinu roku (září) jako na stanovený termín její přípravy.

Samsung Galaxy Note 3 a Galaxy GearSamsung Galaxy Note 3 a Galaxy Gear

Dennis Miloseski, jeden z vedoucích konstrukčních prací pro zařízení Samsung pro USA během veletrhu CES 2014, uvedl, že uvedení na trh proběhne na podzim, kdy budou vydány předchozí tři modely. Bloomberg ve zprávě uvedl, že Note 4 bude vydán ve druhé polovině roku. Nevěříme.

Společnost Samsung konkrétně využila IFA v Berlíně, aby každý rok předváděla novou verzi Galaxy Note. Ta začíná 5. září a končí 10. září, takže by se měl telefon nebo telefon objevit. Před pár dny.

Jak již mnozí z vás víte, vždy existuje událost, která má mobilní telefon oznámit dříve, takže pozvánky, které společnost Samsung pošle na akci „Rozbalit“, aby se tento rok pochlubila Galaxy S5, mohou obsahovat ukázku toho, co se stane. Poznámka 4.

obrazovka

Zvěsti se soustředily na používání větší obrazovky, než jakou dosud viděla na Galaxy Note 3, takže bychom se mohli potýkat s phabletem, kamkoli jsme se podívali.

Na loňském veletrhu CES 2013 představila společnost Samsung nový flexibilní displej, který dorazil na Galaxy Round v Las Vegas teprve koncem loňského roku, ale dosud nebyl představen na vysoce výkonných telefonech společnosti. Galaxy Note 4 může obsahovat některé z těchto technologií.

Celkově vzato bude Galaxy Note 4 mít tři typy displejů, z nichž některé výrazně zvýší pozorovací úhly a uživatelům poskytnou větší pohodlí při používání terminálu.

Obrazovka Samsung Galaxy Note 3Obrazovka Samsung Galaxy Note 3

S vydáním iPhone 6 má Samsung potíže, protože Apple odvádí skvělou práci a vše ukazuje, že nejnovější verze svého smartphonu musí výrazně zvětšit svoji velikost, takže Note 4 musí být bezchybný. ve všech smyslech.

Zvěsti v Koreji naznačují, že displej bude QHD 560 pixelů na palec, ale jiný se systémem UHD 860 pixelů na palec. Alternativou Samsungu by bylo otestovat tuto technologii s Galaxy S5, takže brzy budeme vědět, zda ji Note 4 zahrne nebo ne.

Design

Pokud jde o design, není mnoho informací, které bychom mohli využít ke spekulaci, neexistuje ani Galaxy S5, který by se mohl změnit a ukázat, jak bude Galaxy Note 4, takže si budeme muset počkat na uvedení smartphonu a poté vyvodit závěry o tom, co by mohli připravovat.

I když v tuto chvíli není nic jistého, jednou z mluvených alternativ je použití „kovového“ designu. Jiní říkají, že společnost Samsung se bude věnovat vydávání různých verzí s materiály a cenami pro každý tržní sektor, takže bude k dispozici „prémiová“ verze s hliníkovými nebo jinými součástmi a „ekonomičtější“ verze s plastovou konstrukcí.

Samsung Galaxy Note 3 a iPhone 5Samsung Galaxy Note 3 a iPhone 5

Některé z jeho funkcí jsou zahrnutí technologie, jako je vodotěsnost, něco, s čím by měla Galaxy S5 standardně přicházet – a podobně i Note 4. Dalším rysem je, že obě technologie jsou studovány a prokázaly vynikající výsledky.

vlastnosti

Specifikace nebo funkce Galaxy Note 4 byly diskutovány velmi stručně, ale existují informace. „Etnews“ navrhl, že displej bude mít vysoce efektivní systém pro správu dotyků a bude stejný jako ten, který bude uveden na Samsung Galaxy S5 nebo alespoň hodně, takže ho budeme mít, jakmile vyjde najevo. informace.

Pokud jde o procesory nebo GPU, které lze použít, není co říci, protože je to stále nutné pro rok 2014, a s tím může být na tomto terminálu vydán nový vývoj, takže si nemyslíme, že stojí za to tento detail komentovat.

Část závěrů, které z tohoto smartphonu můžeme vyvodit, spočívá v tom, že se společník Galaxy S5 rozhodně snaží dávat smysl s ohledem na Galaxy S5, který je v současné době z hlediska oficiálních specifikací neznámým modelem, i když má určitě několik verzí. z nějakého důvodu to není případ modelů Gaalxy Note).

Galaxy S5 velmi pravděpodobně poslouží jako „test“, co bude dělat s Note 4, protože svým způsobem je nabídnut perfektní model vedoucím pracovníkům nebo těm, kteří chtějí utratit opravdu slušné množství peněz. Všimněte si, ne série „S“, takže si myslíme, že uvedení tohoto produktu bylo skutečně „úspěchem“.