Samsung Galaxy Note 9 dostane aktualizaci firmwaru před vydáním

navzdory Samsung Galaxy Note 9 U nás to zatím není možné zakoupit (i když máte možnost před zakoupením), Samsung, Galaxy Note 9.

Samsung Galaxy Note 9Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 dostane před spuštěním aktualizaci firmwaru

Tato aktualizace je k dispozici ke stažení prostřednictvím OTA ve Spojených státech (kde je terminál aktuálně v prodeji).

Jakmile bude terminál v naší zemi oficiálně prodán, představujeme si, že kdokoli vyrobený na tomto terminálu bude schopen aktualizaci obdržet během několika týdnů.

Citace Aktualizace firmwaru Galaxy Note 9 Můžeme říci, že do Note 9 přidal přepínač, který umožňuje uživateli aktivovat dva režimy snímání videa v režimu Super Slow Motion, takže jej obvykle známe jako zpomalené snímání videa.

Například v manuálním režimu můžeme natáčet video, které se převádí na 960 fps každých 0,2 sekundy, nebo můžeme natáčet video za 0,4 sekundy, v takovém případě se rychlost zvýší na 480 fps.

Aktualizace firmwaru reagující na verzi N960FXXU1ARH5Kromě tohoto režimu snímání zpomaleného videa obsahuje několik vylepšení z hlediska stability opravením některých chyb nalezených v terminálu.

Dostupnost a cena Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 bude na španělském trhu k dispozici přibližně od 24. srpna.

Pokud si chcete tento terminál koupit, stačí jít do Samsungu a zaplatit něco přes 1259 EUR.

Není to pro smartphone drahé? Co si myslíte o ceně? Těšíme se na vaši zpětnou vazbu v komentářích. A nezapomeňte dál číst Planeta Red na svých oblíbených sociálních sítích …

Zdravím z hloubky bytů.