Samsung Galaxy Note10 bude dodáván s 3500 mAh baterií, zatímco Galaxy Note10 + bude mít 4300 mAh baterii.

Uvidíme také růžový Galaxy Note10 +.

Nové podrobnosti o jednom z příštích hvězdných telefonů jihokorejské společnosti Samsung se právě objevily v síti, díváme se na údaje o tom. Samsung Galaxy Note10 a jeho bratr Galaxy Note10 +. Podle zdroje jsou všechna data týkající se designu modelů s „cyklickými“ předními kamerami správná. Kromě tohoto potvrzení jsou však uvedeny další zajímavé podrobnosti o kapacitách baterií.

Samsung Galaxy Note10Samsung Galaxy Note10

Funkce Galaxy Note10 a Note10 +

Některé z funkcí známých z těchto dvou terminálů spočívají v tom, že kamera Galaxy Note10 bude trojitá a vyšší verze Galaxy Note10 + bude používat stejnou sadu s kamerou ToF.

Kapacita baterie nejzákladnějšího modelu bude 3500 mAh a nejvýkonnější 4300 mAh. Ať tak či onak, vypadá to, že oba modely přicházejí s technologií rychlého nabíjení (což by jinak nemohlo být) s výkonem 25 wattů.

Nakonec vám můžeme dát několik informací o barvách, ve kterých tato zařízení uvidíme. K dispozici bude černá verze pro oba modely a verze s názvem Aura Glow. Galaxy Note10 bude k dispozici také v bílé barvě a Galaxy Note10 + uvidíme „oblečený“ v růžové barvě.

Oficiální premiéra Samsung Galaxy Note10 a Note10 + se uskuteční 7. srpna. Máme tedy méně než měsíc na to, abychom věděli vše, co nám tato dvě nová zařízení Samsung nabízejí.

Jak obvykle říkáme, zůstaňte naladěni na všechny novinky, které vám představujeme na planetě Red, protože vás budeme průběžně informovat.

Zdroj: Infinity NaDo

Zdravím z hloubky bytů.