Samsung Galaxy Note10 bude hodně vypadat jako Huawei P30 Pro

Ačkoli se Huawei kvůli vetu Trumpovy administrativy moc necítil, zdá se, že se mu daří na úrovni chytrých telefonů … A to natolik, že se jeden z jeho největších konkurentů rozhodl inspirovat jedním ze svých návrhů. Proč to říkáme? Důvodem je Samsung Galaxy Note10 bude vypadat jako Huawei P30 Pro

Podobné designové řešení platí i pro výše zmíněný Huawei P30 Pro.

Samsung Galaxy Note10, kódové označení Da Vinci na genialitu Leonardo da Vincibude mít zadní panel podobný tomu na obrázku. Huawei P30 Pro.

Samsung Galaxy Note10Samsung Galaxy Note10

Přinejmenším tomu nasvědčují nejnovější zasvěcené informace zveřejněné známým „síťovým informátorem“ jménem Ice Universe.

Samsung Galaxy Note10Samsung Galaxy Note10

Informace jsou založeny na náčrtu kamery, který má nový design, bylo vytvořeno vykreslení zobrazené v tomto článku. Jednotka hlavní kamery obsahuje tři moduly umístěné svisle v levém horním rohu zadního panelu. Čtvrtý modul a blesk budou brzy k dispozici. Podobné designové řešení (ne úplně stejné) platí pro výše zmíněný Huawei P30 Pro.

Uživatelé Twitteru jsou rozděleni na dva. Někteří jsou potěšeni, že se Samsung vzdálí od obrovské horizontální kamerové jednotky, kterou jsme již viděli. Galaxy S10 + a Galaxy S10 5G. Jiní považují za špatný nápad kopírovat řešení konkurence.

Spuštění Samsung Galaxy Note10 se očekává v srpnu tohoto roku.

Na které straně jsi? Doufáme, že si vaše názory přečtete v komentářích.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.