Samsung Galaxy Note10 podporuje 45W nabíjení, ale dodává se s 25W nabíječkou

Nepochybně stojíme před zajímavým rozhodnutím společnosti Samsung … a rádi bychom věděli skutečné důvody, které vás k tomuto rozhodnutí vedly … ale pokud jsou údaje, které máme, správné, Samsung Galaxy Note10Smartphone, který podporuje 45W nabíjení, bude dodáván s 25W nabíječkou.

Bude zajímavé vidět, že 45 W nabíječka dělá svou práci rychleji než 25 W nabíječka.

Sudhanshu Ambhore před několika hodinami zveřejnil na své stránce Twitter aktualizaci o jednom z prvků nalezených v inteligentním Samsung Galaxy Note10. Konkrétně mluvíme o nabíječce. Pokud jsou informace správné a ukazují, že vše je správné, příští terminál Samsung bude vybaven „oříznutou“ nabíječkou.

Podle pověstí kapacita baterie Dobíjecí Samsung Galaxy Note10 bude 4500 mAh. Minulý týden byly v různých internetových médiích zveřejněny zvěsti, že příští terminál Samsung rodiny Note bude podporovat 45wattový systém rychlého nabíjení. Ve srovnání s níže uvedenými kroky to bude důležitý krok. Samsung Galaxy Note9Připomínáme, že podporujete zátěž 15 wattů.

Nově publikovaný příspěvek potvrzuje, že Samsung Galaxy Note10 lze nabíjet při 45 W, ale s takovou nuancí. Kupující jednoho z hvězdných terminálů korejské společnosti Samsung najdou v krabici nabíječku, která dodává 25 wattů. Pokud jeden z těchto kupujících chce nabíjet svůj smartphone nejvyšší rychlostí, bude si muset zakoupit externí nabíječku.

Nabíječka Samsung Galaxy Note10Nabíječka Samsung Galaxy Note10

Je to velká změna, nebo jste byli tak chváleni? Musíme vám říct, že v tom není téměř žádný rozdíl. Několik médií nedávno zveřejnilo zátěžové testy Redmi K20 Pro testované s 18 a 27 wattovými nabíječkami.

Takhle Xiaomi Mi 9 Y Redmi K20 Pro Podporují 27-wattové nabíjení, ale přicházejí s 18-wattovým napájením. Testy však ukázaly, že skutečná doba nabíjení se při použití různých zdrojů energie mírně liší. Bude zajímavé vidět, že 45 W nabíječka dělá svou práci rychleji než 25 W nabíječka. Budeme si však muset chvíli počkat, abychom zjistili, zda je někdo vyzván k provedení tohoto testu.

Připomínáme vám to Samsung Galaxy Note10 bude veřejně dostupný 10. srpna tohoto roku.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.