Samsung Galaxy Note10 s certifikací v Číně bude podporovat rychlé nabíjení až do 25 W.

Čínská certifikační autorita 3C schválené spuštění Samsung Galaxy Note10v jedné verzi Není vybaven 5G modemem.

Zařízení musí získat další dva certifikáty (jeden z nich od uznávané certifikační autority). TENAA) Aby mohl být volně prodáván v Číně.

Před oznámením naplánovaným na 7. srpna Samsung Máte dostatek času na získání příslušných povolení.

Promiň certifikát 3C Nemá žádné podrobnosti o technických specifikacích, s výjimkou jedné věci: Poskytuje představu o zátěžovém výkonu. V tomto případě je to 15, 18 nebo 25 wattů.

Samsung Galaxy Note10Samsung Galaxy Note10

Samsung Galaxy Note10 neobdrží nejnovější verzi procesorů Qualcomm

Kromě toho, co bylo řečeno o systému rychlého nabíjení, který dnes uvidíme, víme, že Samsung Galaxy Note10 nebude mít nejnovější verzi procesorů Qualcomm nebo SoC. S tímto opatřením, které Samsung chce Odpovídá výkonu modelů Qualcomm a Exynos SoC.

Oznámení vlajkové lodi jednočipové platformy Qualcomm, Qualcomm Snapdragon 855 Plusse konalo nejméně měsíc před premiérou Galaxy Note10. Mnoho lidí si myslelo, že nová vlajková loď společnosti Samsung získá nejnovější SoC od společnosti Qualcomm. Nicméně podle Roland QuandatGalaxy Note10 neobdrží Snapdragon 855 Plus. Z neobvyklého důvodu….

Samsung Galaxy Note10 +Samsung Galaxy Note10 +

Každý ví, že procesory vyvinul samotný Samsung, SoC Exynosmají o něco nižší výkon než platforma QualcommAby se tedy shodovaly s vlastnostmi Galaxy Note10 zabudovanými v různých SoC a nevybraly si obě verze, rozhodla se společnost nepoužívat přetaktovaný Snapdragon 855 Plus.

Protože výkon běžného Snapdragonu 855 je dostatečný pro jakýkoli úkol, polohovací funkce Snapdragonu 855 Plus ( herní smartphone), toto řešení se zdá docela logické.

Zdroj: ITHome | MyDrivers

Zdravím z hloubky bytů.