Samsung Galaxy S10, první podrobnosti o trojité zadní kameře

JE Samsung Galaxy S10Je to jeden z nejvíce očekávaných smartphonů. Protože tento terminál znamená, že mnoho protivníků musí být poraženo. Chtěli jsme si promluvit o dnešku První známé podrobnosti o trojité zadní kameře Samsung Galaxy S10.

Samsung Galaxy S10Samsung Galaxy S10

To bude fotoaparát Samsung Galaxy S10

Smartphony, které budou vlajkovými loděmi korejské značky Samsung, Samsung Galaxy S10 Tak jako Samsung Galaxy S10 Plus Očekává se, že uvidí světlo v prvních měsících roku 2019.

Tato řada smartphonů bude pravděpodobně prvními smartphony Samsung s trojitým zadním fotoaparátem, což nelze považovat za zcela novou věc, protože řešení, které již v poslední době implementovali ostatní výrobci.

V každém případě a podle korejských médií zacházením do podrobností Galaxy S10 Bude zahrnovat 12megapixelový širokoúhlý fotoaparát, 16megapixelový „superširokoúhlý“ fotoaparát a 13megapixelový teleobjektiv, který zajistí alespoň 3násobný optický zoom.

Stejné zdroje odhadují, že první smartphone Samsung s trojitým hlavním fotoaparátem by mohl dorazit do řady Galaxy s mírně odlišnou konfigurací, mluvíme o konfiguraci 32 až 85 megapixelů.

Možná trochu brzy na to, abychom věděli, proč si to Samsung vybere, ale budeme opatrní při všech pověstech, které se objeví, abychom vám je poslali.

Co si myslíte o tomto nastavení trojitého fotoaparátu na Samsung Galaxy S10? Těšíme se na vaši zpětnou vazbu v komentářích.

Zdravím z hloubky bytů.