Samsung Galaxy S10 X bude dodáván s hlavním fotoaparátem se čtyřmi senzory a dvěma předními fotoaparáty, které integrují technologii 5G.

Některé vlastnosti dalšího jsme již zmínili Galaxy S10 díky únikům, které se objevily, a také třem Modely S, Standard, Plus a Lite. No, a čtvrtý model, Samsung Galaxy S10 Xbude zřejmě skutečným představitelem nejsilnější a nejmodernější technologie. Podle jihokorejského ETNews přinese šest kamer a bude schopen integrovat nové síťové technologie do 5G konektivity.

Funkce Samsung Galaxy S10 X

JE Samsung Galaxy S10 Xstejně jako integrace nového 5 G síťbude mít velkou obrazovku Super AMOLED s úhlopříčkou 6,7 palce. Nemohl jsem mít v paměti nic menšího než toto 10 GB RAM a až 1 TB ROMzatímco nosíte silné Exynos 9820nebo Snapdragon 855 ve druhé mezinárodní verzi. V autonomii baterie slibuje kapacitu 5 000 mAh.

Další atrakcí by ale byl fotosystém. Mobilní telefon bude vysílat celkem hlavní kameru se čtyřmi senzory a přední kameru se dvěma senzory. šest kamer. Mobile také slibuje integraci funkcí AI za účelem optimalizace a usnadnění používání zařízení.

Samsung Galaxy S10 X bude kompatibilní se sítěmi 5G

Infrastruktura konektivity 5G se stále více rozšiřuje po celém světě a přední značky již dělají své mobilní telefony kompatibilní s touto novou technologií. JE Samsung Galaxy S10 X Doprovázet Exynos Modem 5100podle zpráv.

Samsung Galaxy S10 X bude dodáván se síťovou technologií 5GSamsung Galaxy S10 X bude dodáván se síťovou technologií 5G

Cena Samsung Galaxy S10 X

JE Cena Samsung Galaxy S10 X Nebude to vůbec ekonomické, a to není překvapující. Profil vysokého daru jsme již viděli. Říká se, že S10 X bude stát přibližně 1400-1600 eura to ji již řadí mezi budoucí hlavní vlajkové lodě.

Pro teď “Smartphone Samsung 5G Prototype“A podle pověstí bude 20. února vydáno oficiální oznámení.” Řada Galaxy S10 a také hlasitě skládací kapsa Samsung. Prodej S10 X Konkrétně počátkem března by to začalo o něco později.

Oficiální stránka společnosti Samsung ve Španělsku.