Samsung Galaxy S11 bude představen 18. února

Bezpochyby Spuštění Samsung Galaxy S11 Bude to jedno z nejvýznamnějších termínů fanoušků jihokorejské společnosti a mnoha dalších uživatelů, kteří se zajímají o všechno nové, co představí jedno ze zařízení, které bude příští rok určovat cestu pro smartphony. V předchozím incidentu jsme hovořili o některých novinkách, které uvidíme v další nabídce Samsung. Hlavní kamera tohoto zařízení je možná vrcholem. Pokud jsou všechny pověsti a předchozí informace pravdivé Samsung Galaxy S11 Bude mít obrazový snímač 108 megapixelů.

A když začneme mluvit o datech společnosti Sammobile, dostaneme možné datum prezentace vlajkové lodi smartphonu Samsung Galaxy S11. Terminál, který má být uveden do provozu v prvním čtvrtletí příštího roku.

Jak každý bude vědět Samsung Galaxy S10 Bylo oznámeno na začátku tohoto roku, konkrétně 20. února 2019. Samsung Galaxy S11 by mělo být oznámeno před několika dny. Uvedení nového vlajkového telefonu jihokorejského výrobce na trh se uskuteční na tiskové konferenci v San Francisku 18. února příštího roku, podle informací Sammobile, který své informátory nezmiňoval ani jmenoval.

Předchozí pověsti ukázaly, že Samsung připravuje čtyři modely Galaxy S11. Modely, které mají být vybaveny 5G moduly, Galaxy S11, Galaxy S11 + Y Galaxy S11e. Uvidíme také čtvrtý model s 4G modemem.

Samsung Galaxy S11Samsung Galaxy S11

V sekci fotografování jsme uvedli, že hlavní fotoaparát bude vybaven 108megapixelovým obrazovým snímačem a smartphone dostane ultra širokoúhlý fotoaparát a 5x optický zoom.

Hardwarovou základnou bude jednočipový systém Snapdragon 865 nebo Exynos 9830. Všimněte si, že jelikož Samsung má tendenci stavět verze s různými procesory v závislosti na oblasti spuštění, je vysoce pravděpodobné, že tento terminál uvidíme s těmito dvěma SoC.

Jak víte, budeme se zabývat novinkami připravenými k tomu, abychom vás pravidelně informovali.

Zdroj: Gizchina

Zdravím z hloubky bytů.