Samsung Galaxy S11: Seznam barev je již známý a budeme mít novou generaci Galaxy Buds

Každý den přistupujeme k představení další vlajkové lodi a poukazujeme na to, jak to nemohlo být jinak. Samsung Galaxy S11. Jak víte, očekává se, že tento terminál bude uveden do provozu v únoru příštího roku.

Klíčové vlastnosti budoucích telefonů Řada Galaxy S11 dosud neoznámeno. Informace o barevných možnostech, které společnost Samsung nabídne svým kupujícím Galaxy S11 a den Galaxy S11e se již na webu objevil.

Standardní verze Galaxy S11 Bude k dispozici ve třech barvách: černé, šedé a modré. Na druhou stranu, Galaxy S11e Jak jsme již zmínili dříve, dostupnější verze předchozího modelu bude k dispozici v odstínech modré, šedé a růžové. K dispozici jsou však pravděpodobně i jiné barevné možnosti.

Samsung Galaxy S11Samsung Galaxy S11

Tři barevné varianty schválené pro budoucnost Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite. JE Galaxy S10 Lite k dispozici v následujících barvách: černá, modrá a bílá Galaxy Note 10 Lite Bude k dispozici v červené, stříbrné (případně Aura Silver) a černé barvě.

Když vynecháme barvy budoucích představení Samsungu, korejská společnost je také další generací Galaxy Budss číslem modelu SM-R175. Tato zařízení budou k dispozici ve čtyřech barvách: modrá, růžová, bílá a černá. Možná nový Galaxy Buds Bude představen při uvedení řady Galaxy S11 na začátku příštího roku.

Zdroj: Mysmartprice

Zdravím z hloubky bytů.