Samsung Galaxy S11 si fotoaparát „vypůjčí“ od Xiaomi Mi Note 10

Dříve jsme se zmínili o nových datech poskytnutých Mukulem Sharmou. Redmi Note 8Tteď je čas Ledový vesmírDalší ze známých uživatelů sociální sítě Twitter často sdílí soukromé informace o nejnovějším vývoji v mobilním průmyslu. Tento uživatel se zvláště zajímá o novou vlajkovou loď jihokorejské společnosti Samsung. Samsung Galaxy S11.

Podle informací, ke kterým má přístup, se zdá Samsung Galaxy S11 Hlavní obrazový snímač bude vybaven vícemodulovým fotoaparátem, jehož rozlišení bude 108 megapixelů Samsung ISOCELL Bright HMX.

První ohlášený smartphone s tímto obrazovým snímačem, Xiaomi Mi Mix Alphaje terminál, který byl odložen a letos konečně nebude uveden do provozu. I přes toto zpoždění to nebude první smartphone, který vstoupí na trh s tímto modulem, Xiaomi Mi CC9 Pro Bude představen zítra a bude vybaven stejným obrazovým snímačem. V Evropě a dalších zemích mimo Čínu bude globální verze zařízení známá jako: Xiaomi Mi Note 10.

Samsung Galaxy S11 má stejný fotoaparát jako Xiaomi Note 10Samsung Galaxy S11 má stejný fotoaparát jako Xiaomi Note 10

Navzdory Prezentace Samsung Galaxy S11 Určitě se zúčastníme demonstrace fotografických schopností tohoto terminálu, musíme si uvědomit, že to nebude jediné zařízení, které dokáže tyto fotografie pořídit.

A co je důležitější, mějte na paměti, že Xiaomi Mi Note 10 bude stát ne více než 500 $, ale výměna asi 450 eur. Cena Samsung Galaxy S11 zhruba se to zdvojnásobí.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.