Samsung Galaxy S11e přijde s trojitým fotoaparátem a dalšími úniky

Samsung Galaxy S11 Měsíce před očekávaným spuštěním v únoru 2020 je stále častěji pozorují úniky. Tentokrát Samsung Galaxy S11ea to není divné OnLeaks osoba, která nám umožňuje vidět vykreslení ve vašem návrhu. Zjistíme, co nás přivedlo …

Uniklé funkce Samsung Galaxy S11e

S tímto novým Funguje na Samsung Galaxy S11e, víme, že se to také stane. zakřivená hrana obrazovkyže toto vybavení bude v praxi velmi podobné standardnímu modelu S11. Obrazovka bude samozřejmě „pouze“ 6,3 palce (ve srovnání s 6,7 palce u S11) výrazně menší. Rozměry modelu S11e budou 151,7 x 69,1 x 7,9 mm, což bude o něco menší než u modelu S11.

Dalším nepřehlédnutelným detailem je hlavní fotoaparát (zadní) a bude to trojitý a ne quad jako v S11. Mimochodem, přední kamera horní otvor obrazovkybude centrem.

Mobilní telefon nebude mít 3,5 mm zvukový konektor a snímač otisků prstů bude pravděpodobně integrován do obrazovky.

Samsung Galaxy S11e přijde se zakřivenými okraji obrazovky a trojitým fotoaparátemSamsung Galaxy S11e přijde se zakřivenými okraji obrazovky a trojitým fotoaparátem

Výsledky a postřehy

JE Samsung Galaxy S11e Dodává se s 6,3palcovou obrazovkou vyvrtanou směrem k příčníku, ale zůstává ve středové linii a bude mít zakřivené hrany … stejně jako model S11, Galaxy S10e chyběly mu tyto záhyby a vzhled jeho obrazovky byl plochý. A co se týče zadní kamera se ztrojnásobí Na rozdíl od quad fotoaparátu S11. Mezitím budou určitě zveřejněny další podrobnosti během dvou měsíců před spuštěním 18. února.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku

Table of Contents