Samsung Galaxy S11e přijde s trojitým fotoaparátem a dalšími úniky

Samsung Galaxy S11 Měsíce před očekávaným spuštěním v únoru 2020 je stále častěji pozorují úniky. Tentokrát Samsung Galaxy S11ea to není divné OnLeaks osoba, která nám umožňuje vidět vykreslení ve vašem návrhu. Zjistíme, co nás přivedlo …

Uniklé funkce Samsung Galaxy S11e

S tímto novým Funguje na Samsung Galaxy S11e, víme, že se to také stane. zakřivená hrana obrazovkyže toto vybavení bude v praxi velmi podobné standardnímu modelu S11. Obrazovka bude samozřejmě „pouze“ 6,3 palce (ve srovnání s 6,7 palce u S11) výrazně menší. Rozměry modelu S11e budou 151,7 x 69,1 x 7,9 mm, což bude o něco menší než u modelu S11.

Dalším nepřehlédnutelným detailem je hlavní fotoaparát (zadní) a bude to trojitý a ne quad jako v S11. Mimochodem, přední kamera horní otvor obrazovkybude centrem.

Mobilní telefon nebude mít 3,5 mm zvukový konektor a snímač otisků prstů bude pravděpodobně integrován do obrazovky.

Samsung Galaxy S11e přijde se zakřivenými okraji obrazovky a trojitým fotoaparátemSamsung Galaxy S11e přijde se zakřivenými okraji obrazovky a trojitým fotoaparátem

Výsledky a postřehy

JE Samsung Galaxy S11e Dodává se s 6,3palcovou obrazovkou vyvrtanou směrem k příčníku, ale zůstává ve středové linii a bude mít zakřivené hrany … stejně jako model S11, Galaxy S10e chyběly mu tyto záhyby a vzhled jeho obrazovky byl plochý. A co se týče zadní kamera se ztrojnásobí Na rozdíl od quad fotoaparátu S11. Mezitím budou určitě zveřejněny další podrobnosti během dvou měsíců před spuštěním 18. února.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku