Samsung Galaxy S20 bere na vědomí funkce …

Společnost Samsung oznámila, že nejnovější verze softwaru One UI oznámená začátkem tohoto měsíce s Galaxy Note 20 se začala zavádět pro Galaxy S20. SamMobile uvedl, že aktualizace se již objevuje v některých evropských zemích, včetně Itálie, Maďarska, Portugalska a Nizozemska. Aktualizace 5G Galaxy S20, S20 Plus a S20 Ultra jsou údajně mezi prvními, které aktualizaci získaly, přičemž UI 2.5 přináší řadu funkcí Galaxy Note 20 do řady S20. Nejzajímavější z nich je podpora Wireless DeX, která umožňuje zrcadlit obrazovku vašeho telefonu na kompatibilní televizory a používat ji jako touchpad.

Pokročilý profesionální režim videa vám dává větší kontrolu nad mikrofonem, kde nahráváte zvuk. Obrázek: Samsung

K dispozici je také několik nových funkcí fotoaparátu, například profesionální režim videa, který nyní dokáže ručně přepínat mezi různými mikrofony v telefonu a podporuje 8K nahrávání videa při 24 fps. Aktualizuje se také aplikace Notes a nyní můžete synchronizovat zvukové záznamy s psanými poznámkami. Jedno uživatelské rozhraní 2.5 také usnadňuje sdílení pověření Wi-Fi s jinými zařízeními Galaxy.

Jedno uživatelské rozhraní 2.5 usnadňuje sdílení vašich pověření Wi-Fi Obrázek: Samsung

Společnost Samsung uvedla, že nová aktualizace pro řadu Galaxy S20 bude vydána od 21. srpna, ale neposkytuje podrobnosti pro jednotlivé země. Říká, že kromě řady Galaxy S20 byla aktualizace „postupně“ zavedena i na další vlajkové lodě Samsung, včetně Galaxy S10, Galaxy Note 10 a nejnovějších skládacích telefonů Samsung, jako jsou Galaxy Fold a Galaxy Z Flip 5G. společnost.