Samsung Galaxy Watch Active se začne prodávat

Během své poslední prezentace Samsung Galaxy S10 Bylo oznámeno, že se brzy dočkáme nových chytrých hodinek od společnosti. Nadešel okamžik a my vám to už můžeme říct Samsung Galaxy Watch Active byl uveden do prodeje. V současné době je lze zakoupit za přibližně 228 eur.

Společnost Samsung Electronics dnes zahájila prodej telefonů Samsung Galaxy S10 (a dalších členů rodiny S10) v několika zemích a měla příležitost udělat totéž s novými inteligentními hodinkami. Galaxy Watch aktivní.

Tato nová zařízení Galaxy Watch aktivní K dispozici v různých barvách, mezi nimiž máme: Jemný prášek, Hloubka moře, Černý satén Y Ledové stříbro A jak jsme vám již dříve řekli, lze je zakoupit za cenu kolem 228 eur. Je také k dispozici v obchodech značky Samsung, oficiálního online obchodu společnosti a partnerů společnosti v zemích, kde se prodává.

Samsung Galaxy Watch ActiveSamsung Galaxy Watch Active

Funkce Samsung Galaxy Watch Active

Nové hodinky korejské společnosti mají 1,1palcovou obrazovku s rozlišením 360 x 360 pixelů. Má ochranné sklo Corning Gorilla Glass 3. Procesor, který uvidíme uvnitř, je dvoujádrový procesor Exynos 9110 SoC s frekvencí 1,15 GHz. Množství RAM a flash paměti je 768 MB, respektive 4 GB. .

Kapacita baterie je 230 mAh. Pokud jde o operační systém, řekněte vám, že na těchto hodinkách běží operační systém Nositelný OS 4.0 založený na Tizen.

Kromě výše uvedeného můžeme dodat, že splňuje požadavky stupně krytí IP68 a amerického vojenského standardu MIL-STD-810G a podporuje také tlak 5 atm.

Zdroj: Samsung

Zdravím z hloubky bytů.