Samsung Galaxy XCover 4S přichází, solidní a univerzální zařízení pro střední třídu

Samsung Galaxy XCover 4S přichází, solidní a univerzální zařízení pro střední třídu

Samsung věnuje na chvíli speciální řadu produktů odolným mobilním telefonům: „Galaxy XCover “. Společnost nás tentokrát příjemně překvapila novým robustním mobilním telefonem. Samsung Galaxy XCover 4SPokračovat v soutěžení mezi mobilními telefony v tomto odvětví se značkami jako např Blackview nebo ZTE oni se specializují. Zjistíme více…

Vlastnosti Samsung Galaxy XCover 4S

Funkce Samsung Galaxy XCover 4S Mobilní, odolný vůči těžkým nebo extrémním sportům, pádům, nehodám, potápění, teplotním změnám atd. Nelze je srovnávat na úrovni s normálními zařízeními střední třídy, protože jsou určeny pro uživatele, kteří potřebují robustní zařízení s vysokým rizikem. . Dary by tedy měly být pohodlné, i když ne mobilní honosné. To je přesně to, čeho společnost Samsung dosáhla se svým novým mobilním telefonem:

Obrazovka a rozložení

obrazovka typ HD rozlišení TFT 1280 x 720 pixelů. Jeho úhlopříčka je velmi kompaktní 5 palců a ponechává prostor pro fyzická tlačítka ve spodní části panelu. Tlačítko hlasitosti vlevo a pod ním Tlačítko XCover, červená se používá k přizpůsobení události. Chráněno mobilním telefonem vojenské osvědčení (Armáda Spojených států) a Certifikace IP68. Profil je 9,7 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Čipovou sadu máme jako motor Exynos 7885 Společnosti. Pokud jde o paměť, existuje pouze jedna verze 3 GB RAM a 32 GB interní úložištěLze jej rozšířit až na 512 GB pomocí microSD. A operační systém je aktualizován následovně: Android 9.0 Pie.

Buben

Pokud jde o autonomii, buben tady je Kapacita 2800 mAhposkytuje dostatečnou autonomii pro funkce mobilního telefonu.

Fotoaparáty

U těchto smartphonů je fotosystém také obecně základní. JE XCover 4S tady je 16 MP hlavní fotoaparát (clona f1,7) s LED bleskem. A přední kamera 5 MPMá clonu f2.2.

Spojení

Mobilní telefon je vybaven připojením 4G, dvoupásmovým připojením k síti Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0, GPS navigací, AGPS, GLONASS a BDS. Fyzická připojení zahrnují USB typu C v2.0, 3,5 mm zvukový konektor, připojení microSD a NFC. Má FM rádio a další senzory, jako je akcelerometr, blízkost a okolní světlo.

Samsung Galaxy XCover 4S, odolný mobilní telefon s vysoce odolnou vojenskou certifikacíSamsung Galaxy XCover 4S, odolný mobilní telefon s vysoce odolnou vojenskou certifikací

Cena Samsung Galaxy XCover 4S

JE Cena Samsung Galaxy XCover 4SOficiální v Itálii byl vyhlášen na 299,99 EUR a bude k dispozici v červenci letošního roku … Velmi brzy.

Výsledky a názory Samsung Galaxy XCover 4S

Galaxy XCover 4S nový odolný mobilní telefon SamsungTo z něj dělá terminál pro uživatele, kteří mají vojenský certifikát Spojených států a další další certifikáty, zejména ti, kteří mají extrémní a riskantní aktivity. Proto budou jejich konkurenti přesměrováni na terminály s podobnými funkcemi. Blackview (viz nový BV9700 Pro) nebo Ulefone Armor 6 Y Síla 6 mezi ostatními.

Oficiální stránka Samsung ve Španělsku