Samsung omylem oznamuje, jak bude Galaxy Note 20 Ultra Galaxy Note 20 Ultra oficiálně spuštěn 5. srpna tohoto roku

Pouhý měsíc po oficiálním uvedení Galaxy Note 20 Ultra, S.amsung omylem unikl propagační obraz špičkového terminálu.

Na oficiální stránce sekce Rusko v Samsungu byla zveřejněna fotogalerie, která nám umožňuje vidět. Jak bude vypadat finální design Galaxy Note 20 Ultra?Slibuje, že bude letos nejvyšším bodem ve vývoji jihokorejské značky.

Návrh byl publikován ve třech barvách a díky těmto fotografiím jsme jej mohli patřičně ocenit. jaké jsou trendy v montáži a designu pro druhou polovinu velkých smartphonů.

Jako současný největší trend, Galaxy Note 20 Ultra bude mít čtyři zadní fotoaparátyVypadají jako tři fotografické a navíc jako snímač hloubky.

Ty budou umístěny v modulu, jak je zvykem od začátku a do konce tohoto roku.

Zdá se, že charakteristický znak řady Note neobsahuje žádná překvapení. Obrazovka je stále obrovská a vhodná pro použití S-peraNezahrnuje žádné jiné porty než nabíjecí port typu USB-C.

Foto: Samsung Russia via Cnet

Samsung se naopak drží svých vlastních návrhů a do roku 2020 bude mít tato vlajková loď přední kameru v malém zářezu kritizovaného typu děrování, ale pokud jde o Samsung a Motorola, je to známka.

Spekulovalo se o tom Tento telefon, stejně jako ostatní špičkové řady, bude k dispozici ve třech různých verzích. zaměřené na různé segmenty trhu.

Tyto nové řady terminálů Samsung Galaxy budou oficiálně představeny na virtuální akci pořádané asijskou společností 5. srpna 2020.

V této prezentaci Objeví se také Galaxy Fold 2 a Galaxy Z Flip 5Gzaměřené na podporu trhu a vývoj smartphonů s flexibilním displejem.