Samsung uvádí NVMe 970 EVO Plus SSD

V předchozích případech jsme vám již řekli o různých pevných discích. NVMe SSD. Tentokrát vám musíme povědět o novém Samsung SSD NVMe 970 EVO Plus.

Samsung dnes, Samsung 970 EVO PlusNejnovější zařízení v portfoliu Express energeticky nezávislé paměti SSD (NVMe). Tyto jednotky poskytují velmi vysoký výkon. To v kombinaci se skutečností, že tyto jednotky mohou dosáhnout až dvou terabajtů kapacity, Samsung 970 EVO Plus Je to opravdu zajímavá volba pro ty, kteří hledají extra rychlost, výkon a kapacitu.

Viceprezident produktového marketingu Dr. “Od uvedení prvních SSD NVMe na spotřebitelský trh v roce 2015 společnost Samsung pokračovala v překonávání technických překážek v designu a výkonu SSD,” uvedl Mike Mang. Značka pro paměťovou divizi společnosti Samsung Electronics. „Díky nejnovější technologii páté generace Samsung V-NAND bude nový 970 EVO Plus poskytovat také bezkonkurenční výkon pro náročné úkoly, jako je editace obsahu 4K, 3D modelování a simulace. jako ve hrách ».

Díky integraci nejpokročilejších čipů V-NAND společnosti s optimalizovaným firmwarem dosahuje 970 EVO Plus významného zlepšení výkonu (až 53% rychlosti zápisu) a vyšší energetické účinnosti než jeho předchůdce. 970 EVO. Nová jednotka nabízí rychlosti sekvenčního čtení a zápisu až 3 500 megabajtů za sekundu (MB / s) a 3 300 MB / s, zatímco náhodné rychlosti dosahují až 620 000 IOPS pro operace čtení a 560 000 IOPS pro operace čtení. psaní.

Uživatelé mohou snadno aktualizovat svá zařízení. 970 EVO Plus Dodává se v kompaktním formátu M.2, který využívá rozhraní PCIe Gen3 x4, které se nachází ve většině moderních počítačů. Model 970 EVO Plus nabízí pětiletou nebo až 1 200 tis. Terabajtovou omezenou záruku.

JE Samsung 970 EVO Plus Dodává se v různých kapacitních možnostech. V současné době máme po celém světě k dispozici 250GB, 500GB a 1TB verzi k nákupu a kapacita 2TB bude k dispozici v dubnu.

Zdravím z hloubky bytů.