Samsung uvede Galaxy A71 a Galaxy A91 v listopadu 2019

Už jsme ti řekli, že jindy. Sudhanshu AmbhoreJe jedním z těch uživatelů, kteří na své stránce Twitter zveřejnili informace o budoucích novinkách chytrých telefonů. Tento známý uživatel Twitteru nedávno informoval o dvou nových smartphonech Řada Samsung Galaxy A.. Podle informací o smartphonech Samsung Galaxy A71 Y Samsung Galaxy A91 Budou k dispozici a začnou se prodávat v listopadu tohoto roku.

Bohužel zatím nemáme žádná data o hardwaru, která uvidíme uvnitř Samsung Galaxy A71 nebo Samsung Galaxy A91. V současné době, jak jsme již zmínili, je jedinou známou informací, že oba terminály budou představeny na konci roku… Terminály, jejichž spuštění se očekává v příštím roce.

Připomínáme, že společnost Samsung se u Evropského patentového úřadu (EUIPO) zaregistrovala relativně nedávno, názvy devíti telefonů řady Samsung Galaxy A, terminály očekávané v roce 2020, odkazují na následující: Galaxy A11, A21, A31, A41, A51, A61, A71, A81 a A91.

Chytrý telefon Samsung kompatibilní s 5GChytrý telefon Samsung kompatibilní s 5G

Zajímalo by nás, jestli vyjdou pouze Samsung Galaxy A71 a Galaxy A91 dříve, než jsme čekali, nebo nás Samsung všechny překvapí a s příchodem těchto nových terminálů plně aktualizuje celou řadu? Právě teď zbývá na tuto další prezentaci ještě pár měsíců, takže k únikům bude pravděpodobně i nadále docházet, což zvýší znalosti o tom, co uvidíme.

Jak vám obvykle říkáme, budeme věnovat pozornost všem pověstem, které se objevily při uvedení Samsung Galaxy A71 a Samsung Galaxy A91 a dalších technologických novinek, které obvykle komentujeme. Sledujte náš blog a sociální sítě Planeta Red.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.