Sdílejte obrazovku Android v jednom kroku

Už jste někdy chtěli sdílet obrazovku Android, ale nenašli jste způsob, který by nezahrnoval kabely nebo zdlouhavé stahování? V tomto jednoduchém výukovém programu vám ukážeme, jak rychle a snadno sdílet obrazovku smartphonu s počítačem.

K čemu je toto řešení?

Možná potřebujete prezentovat a nemáte kabel, nebo chcete ukázat kamarádovi něco na větší obrazovce než telefon. Žádný problém, ScreenMeet je k tomu.

Tato aplikace umožňuje sdílet obsah, který se zobrazuje na obrazovce, kdykoli chcete, dokonce s pěti lidmi současně, s někým, kdo má přístup k prohlížeči. Aplikace je placená, ale můžete si ji vyzkoušet zdarma po dobu třiceti dnů.

AndroidPIT heroooo 1

Sdílejte svou obrazovku jediným odkazem prostřednictvím prohlížeče. / © ANDROIDPIT

Pokud chcete svou obrazovku sdílet s větším počtem lidí (například 50), ScreenMeet nabízí mnoho balíčků. Můžete přizpůsobit prostředí pomocí své vlastní adresy URL a hesla tak, aby odpovídaly vašemu Androidu s jakýmkoli jiným zařízením.

Jak aplikace funguje?

ScreenMeet má velmi jednoduchou operaci. Nejprve si stáhněte aplikaci do svého zařízení. Vytvořte si účet se svým jménem, ​​e-mailem a heslem nebo se přihlaste pomocí účtu Google.

Po registraci se zobrazí zpráva s odkazem jako: screenmeet.com/[tu nombre de usuario]. Po zadání tohoto odkazu uvidíte zařízení, které sdílíte, takže můžete tento odkaz použít ke sdílení s kýmkoli chcete. Aplikace také poskytuje počítadlo zobrazující počet lidí, kteří si aktuálně prohlížejí vaše zařízení.

Vytvořte si účet a distribuujte odkazy .. / © ANDROIDPIT

Můžete si také vybrat aplikace, které chcete sdílet, například Mapy nebo prezentace na Disku Google. Vysílání na obrazovce můžete kdykoli pozastavit.

Chcete-li zabránit vetřelcům v přístupu na váš odkaz ScreenMeet, doporučujeme nastavit heslo nebo je vyzvat k registraci, aby vždy věděli, kdo si prohlížel vaši obrazovku.

Můžete nakonfigurovat adresu URL svého odkazu. / © ANDROIDPIT

Nejlepší na ScreenMeet je, že není třeba stahovat konkrétní software. Otevřete odkaz a během několika sekund budete sdílet požadovanou obrazovku.

Je kompatibilní s jakoukoli verzí systému Android?

ScreenMeet je kompatibilní s 32bitovým systémem Windows a 64bitovým systémem Mac OSX, stejně jako se všemi verzemi systému Android nad 5.0.

ScreenMeet. Snadné telefonní setkáníNainstalujte si na Google Play

Jak jste zatím sdíleli obrazovku?