Secret Crush, funkce Facebooku, která vám umožní objevit přátele, kterým na vás záleží

Facebook pokračuje ve zkoumání seznamovacího průmyslu a nyní Tajná láska. Objevování možných romantických vztahů s našimi přáteli na sociální síti tajně a bez rizika vytváření nepříjemných situací je funkce v rámci Facebook Dating.

Seznamka na Facebooku, alternativní ze sociální sítě TinderProzatím se nedostala do Spojených států ani do Evropy (tedy ne do Španělska). Aplikace však nadále získává funkce, jako je Secret Crush, a vytváří vzrušení mezi uživateli.

„Rozdrcení“ nebo „rozdrcení“, osoba Kde jsme mít zájem na romantické úrovnia název funkce objasňuje, že je již „skrytá“. Funguje to takto:

  1. Vyberete si 9 přátel, kteří vás přitahují.
  2. Pokud mají tito přátelé přátelství na Facebooku, obdrží zprávu „nová láska“.
  3. Pokud si vás tato osoba přidá ke své tajné lásce, budete oba znát vzájemný zájem.
  4. Pokud si vás přidali na svůj tajný seznam, nikdo nebude vědět, že jste zahrnuli lásku, kromě této osoby.

Secret Crush se využijte výhod kruhu přátel Je to něco, co máme na Facebooku, co ostatní seznamovací aplikace nemohou. Umožňuje nám také zavolat lidem, kteří nás mají rádi, aniž by o tom někdo věděl, zúčastněné strany vytvoří pouze „shodu“, tj. Budou upozorněni, pokud vyjádří svůj společný zájem.

Po nedávno ohlášeném redesignu Facebooku se zdá, že sociální síť se chce sama aktualizovat. Nevíme, kdy seznamka dorazí do Španělska nebo na hlavní trhy, ale až se to stane, dojde k velmi světlé situaci. Facebook funkce jako Tajná láska.

Instagram přidává nákupy, dary a renovovanou kameru od tvůrců

Co si myslíte o Secret Crush? Považujete za užitečné objevit na sociální síti přátele, kteří se o vás romanticky zajímají?