Sedm věcí, kterým hrozí vyhynutí kvůli smartphonu

Smartphone se stal švýcarským armádním nožem 21. století, má aplikace, nástroje, hudbu… a pokud si nedáte pozor, připraví vám kastrol, ale jeho pouhá přítomnost znamená, že mnoho dalších věcí zmizí. Dnes jsme sestavili seznam 7 věcí, které by mohly být kvůli našemu smartphonu ztraceny.

1. Flirtování v reálném světě

Nedávno se chůze do baru zeptala: „Studuješ nebo pracuješ?“ nebo „mohu vám dát něco k pití?“ To vše mizí, lidi a brzy bude součástí pleistocénní epochy historie, jako je mirinda a trikolorní máslo. S příchodem smartphonu vstoupily do našich životů desítky a desítky aplikací, které nám slibují, že najdeme lásku (pokud láska není náhradou). Tinder, Badoo, LOVOO … děsí nás posíláním emocionálních zpráv a lámáním mozků, aby řekli něco geniálního do profilu aplikace, který se na nás dívá z obrazovky a mezitím se divíme: jsou profilové fotografie skutečné?

Láska již není ve vzduchu, na sociálních médiích / © ANDROIDPIT

2. Telefon

Vím, že to je samo o sobě rozpor, ale přemýšlejte o tom, počet konverzací pomocí rychlých zpráv se výrazně snížil a telefon se používá téměř ke všemu kromě hovorů. Fotografujeme, natáčíme videa, posíláme multimediální zprávy a také emotikony a dary jsou noviny 21. století. Zmizí také slova a naše abeceda se stane jakýmsi hieroglyfem?

S kanystrem AndroidPIT Pink 0378

Ponurá budoucnost / © ANDROIDPIT

3. Dopisy, razítka a poštovní schránky

Jak hezké, když otevřeme poštovní schránku o Vánocích a zjistíme, že je plná pohlednic dobrého přání! nebo když máme přítele daleko a píšeme si nekonečné dopisy popisující život. To se nikdy nevrátí; poštovní schránky se stanou sběratelskými předměty. Budou v budoucnu v muzeích a naše vnoučata se nás zeptají: Co je to za děda? A budeme mít melancholický úsměv, protože naše nositelná náhrada kyčelního kloubu nás informuje, že máme v doručené poště novou zprávu.

shitwhatsapp2

Noviny. / © Whatsapp

4. Břidlice nebo voskované

Roso, pojď k tabuli! A tam jsem se před všemi svými spolužáky třásl, abych bílou křídou napsal násobilku 9 (jak těžká byla tabulka devíti!). Vaše ruce se plnily bílým práškem a křída dělala hrozný zvuk a všichni jsme si museli zakrývat uši.

Stejně jako poštovní schránky budou tabule umístěny v muzeu budoucnosti a nahrazeny interaktivními displeji, které udrží studenty na řadě.

androidpit samsung galaxy note 10 1 2014 14

Nové seznamy možností. / © ANDROIDPIT

5. Klávesy

V daleké budoucnosti již domy nebudou potřebovat vypínače na stěnách, zapneme a vypneme osvětlení, topení, troubu a budeme otevírat a zavírat okna pomocí pokročilého smartphonu, který bude ovládat všechny funkce našeho domu. Název tohoto smartphonu bude Hal 9000.

Dálkové ovládání na všechno? / © ANDROIDPIT

6. Fyzické peníze

Zní to šíleně, ale projekty jako Bitcoiny (virtuální peníze) už nevypadají tak šíleně, existuje také mnoho podniků, které nám umožňují platit za naše nákupy pomocí našeho zařízení bez použití účtů, mincí nebo karet. Možná je vhodný čas zahájit sbírku mincí a v budoucnu je prodat za hrst bitcoinů.

Využití dat AndroidPIT 1

Stane se smartphone novým platebním nástrojem? / © ANDROIDPIT

7. Fotoaparát

Kompaktní fotoaparáty jsou odsouzeny k zániku. Chytré telefony nejnovější generace jsou vybaveny fotoaparáty tak precizními, že pokud nejste profesionálním fotografem, nepotřebujete nic jiného, ​​navíc k tisícům aplikací pro úpravu fotografií, které jsme mohli najít, je tento fotoaparát páskou VHS tohoto století.

Smartphone nebo švýcarský armádní nůž budoucnosti / © ANDROIDPIT

Co myslíš? Jaké další věci se podle vás mohou kvůli smartphonu ztratit?