Seznamka na Facebooku přichází do Kolumbie, nového troud

Přítel z Facebooku Oslovuje první uživatele omezenou zkušební verzí. Obzvláště nové Tinder soupeř začal Kolumbiea je třeba předpokládat, že se podle přijatého přijetí postupně rozšíří do dalších zemí.

Facebook Dating je alternativou k Tinder, která si na sociální síti určitě hodně dopřeje. Proto je běžné začít nové funkce v pouze jedna země (V tomto případě Kolumbie) a analyzovat odpověďpokud jsou před veřejným vydáním nutné změny.

Azar, aplikace pro získávání nových přátel

Ano, hledám seznamku na Facebooku Sundejte se z troudce pro její nejznámější roli. Tinder umožňuje přejetím profilů doleva nebo doprava označit, zda se nám profily líbí, nebo ne, a možnost chatu se otevře, pokud existuje společný zájem.

Pokud jde o seznamování na Facebooku, první kontakt vyrobeno podle libovolného obsah profilua musíme počkat, abychom zjistili, zda uživatel nadále mluví:

Pokud jde o randění, je důležité si to pamatovat počítaje v to v samotné aplikaci Facebook hlavní, zkoušel „oddělit“ od ostatních funkcí. Získejte jméno a věk z našeho profilu, zbytek údajů bude vyplněn ručně.

Přítel z Facebooku nezveřejňujte na zdi Ukazuje nové lidi, o kterých si sociální síť myslí, že jsou relevantní pro nás, ne pro naše přátele, kteří tam již jsou. Můžeme upravit různé parametry vyhledávání, jako je pohlaví, výška, věk uživatelů, kteří nás přitahují.

6 aplikací pro setkání s lidmi

Používá také skupiny k výběru událostí na Facebooku nebo vhodných lidí, které přijímáme, i když některé podrobnosti se mohou vždy změnit po obdržení zpětné vazby v Kolumbii.

Co se stane teď Seznamka na Facebooku přichází do KolumbieJe jasné, že veřejné zahájení přichází. JE nový soupeř Tinder Byl vydán do španělsky mluvící země, takže v této oblasti může pokračovat testování globální dostupnosti.

5 triků, jak flirtovat na Badoo

Co si myslíte o randění na Facebooku od jeho spuštění v Kolumbii? Bude to pro Tinder impozantní konkurent?