contador de visitas gratis Skip to content

Seznamte se s mobilními telefony Xiaomi, které již nebudou aktualizovat MIUI

telefony xiaomi, které nebudou aktualizovány

Společnost Xiaomi nenabízí pouze mobilní telefony, které nabízejí velkou hodnotu za peníze. Čínská společnost také dlouhodobě podporuje operační systém svých smartphonů (MIUI).

Navzdory pozornosti Xiaomi. Společnost zveřejnila seznam 7 mobilních telefonů, které již nebudou dostávat žádnou podporu ani aktualizace.. Ty nebudou aktualizovány na MIUI 11 (nejnovější verze Xiaomi).

Mobilní telefony se na trhu každý den mění, takže nyní je čas na některé smartphony Xiaomi.

Co jsou telefony Xiaomi, které nedostanou MIUI 11?

Telefony Xiaomi, které nebudou aktualizovat MIUI

Většina modelů na oficiálním seznamu je již starší než dva roky Uvnitř trhu. V určitém okamžiku se očekávalo stažení podpory.

  • Xiaomi Redmi Pro.
  • Xiaomi Redmi Note 3.
  • Xiaomi Redmi 3X.
  • Xiaomi Redmi 3S.
  • Xiaomi Redmi Note 4.
  • Xiaomi Redmi 4A.
  • Xiaomi Redmi 4.

Než budete pokračovat, pokud stále máte zájem o koupi mobilního telefonu vynikající kvality. Nabízíme vám užitečnou recenzi o Xiaomi Mi 9. Budete znát všechny funkce tohoto smartphonu.

Pokutovalo Xiaomi méně známé mobilní telefony?

Telefony Xiaomi, které nebudou aktualizovat verzi MIUI

Může se to zdát pesimistické, ale pravda je Mobilní telefony na seznamu již dokončily svůj cyklus na trhu chytré telefony. Proto se společnost Xiaomi rozhodla neposkytovat další podporu.

Pokud je váš mobilní telefon na seznamu, už si uvědomujete, že MIUI 11 nebude.. Obdobně „nešťastné“ smartphony získaly dobré ocenění od výrobce. To mělo neustálé aktualizace po dobu dvou let, což je privilegium.

V případě, že máte stávající smartphone Xiaomi. Tady vám tedy řekneme, které další telefony budou aktualizovány na Android 9 Pie. Seznam je čistě oficiální.