Seznamte se s nejlepšími 5 balíčky Clash Season 4…

5 nejlepších balíčků sezóny 4 Clash Royale

Sezóna 4 Clash Royale je tady a s ní i Electric Octuber Battle Pass. Proto vám dnes řekneme, jaké jsou, a využijte všech výhod, které budete mít. 5 nejlepších balíčků sezóny 4 Clash Royale.

Dávejte si pozor na speciální události této sezóny a jak můžete využít tyto balíčky pomocí nového tlačítka Party.

Toto je 5 nejlepších balíčků sezóny 4 Clash RoyaleToto je 5 nejlepších balíčků sezóny 4 Clash Royale

Witch Deck – kostry

Palička čarodějnic a kostlivců

Tento první balíček je vysoce defenzivní, ale 3 karty, kterými můžete rozbít věž svého protivníka. v obranné karty je to tak:

  • Pekařství.
  • Twister.
  • Baby dragon.
  • Kolový míč.
  • Skeletová hlaveň.

Myšlenkou je použít Obří kostra, s Čarodějnice za sebou když dosáhnou věže Klonování. Tímto způsobem způsobíte dvojitou explozi obří kostry a větší poškození vyvolaným kostlivcům čarodějnice.

Bombastické bublinové kladivo – horník

Globobombastico a Miner Mallet

Další obranná paluba útočící pouze kladením Tlak s bombastickým balónem a horníkem. Zatímco Mega rytíř Když zasáhne věž, způsobí velké poškození a tato karta vám pomůže chránit se před Hog Rider nebo Royal Pigs.

Pomohou vám netopýři, Sparks, Goblins Gang, Ice Golem a Infernal Dragon chránit se téměř před vším.

Čarodějnice Mazo – Ram

Tato paluba je docela agresivní. Obr s čarodějnicí za sebouMimochodem on Ariete a bandita zaútočí z druhé strany. Netopýři, Spark, Hunter a Fireball vám velmi pomohou při obraně. Stále však můžete použít Dev k obraně.

Wall Breaker Hammer – Poison

Wall Breaker and Poison Mallet

Jeden vysoce vyvážená paluba. Můžete se bránit pomocí Hell Tower, Log, Electric Wizard, Bats a Valkyrie. Wallbreaker, Miner a Poison se chystají zaútočit Jak?

Myšlenka Spusťte horníka A když ho věž začne zasáhnout Použijte rozdělovače zdi. Až přijdou zahoď jed Chcete-li eliminovat všechny typy davů, které mohou eliminovat vaše Breakers zdi.

Pekka Mallet – kat

Palička Pekka kat

Nejagresivnější balíček ze všech. JE Montapuercos zaútočí ze stranyMimochodem on Kat a Pekka Je za námi, abyste eliminovali všechny armády, které chtějí eliminovat vaši Pekku.

Hurikán můžete použít ke sběru nepřátelských karet, zatímco kat je všechny zabije. Můžete to udělat taky Braňte se pomocí Fireball, Sparks a Guards.

Doposud nejlepších 5 balíčků sezóny 4 Clash Royale. Váš názor je pro nás důležitý, pokud chcete doporučit další balíček, dejte nám vědět v komentářích.