Blog

Seznamte se s populární belgickou investorkou Catalinou Norenou, která ví, jak …

PŘEČTĚTE SI POZDĚJI – STÁHNĚTE SI TUTO PUBLIKACI JAKO PDF

Catalina Norena (@ DanielBelgický populární investor eToro rád investuje do vysoce volatilních trhů investováním do ETF, které budou pravděpodobně vykazovat zisky, když trhy poklesnou. Jak tedy uživatelské jméno napovídá, investuje do ETF, které sledují index VIX nebo ceny zlata. Udělal si čas na zodpovězení několika otázek, aby ho komunita EToro mohla lépe poznat.

Podívejte se na statistiky VIXGold

65% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda můžete riskovat ztrátu svých vysokých peněz.

Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků. Toto není investiční poradenství.

1 – Řekněte nám něco o sobě.

Jmenuji se Catalina a žiji v Belgii. Začal jsem podnikat před 5 lety jako koníček a rozhodl jsem se vstoupit do eToro v říjnu 2017. V lednu 2018 jsem se stal populárním investorem a stal se vycházející hvězdou. Sám sebe bych popsal jako organizovaného a kreativního myslitele. Rád objevuji alternativní řešení problémů a mám otevřenou mysl na to, co funguje nejlépe. Kreativita však nemůže proudit bez pevných a strukturovaných základů. Myslím, že se to odráží ve způsobu, jakým podnikám.

2 – Máte zkušenosti s finančními investicemi před vstupem do eToro?

Kromě osobních obchodních aktivit jsem před nástupem do eToro podporoval během stáže na univerzitě obchodní tým (zaměřený hlavně na obchodování s cizími měnami). V průběhu let jsem se také účastnil různých obchodních soutěží.

3 – Proč jste se rozhodli připojit se k eToro?

Jsem velmi společenský člověk a miluji interakci s lidmi. Když jsem se dozvěděl o eToro, okamžitě jsem byl přesvědčen, že to bude pro mě perfektní volba.

4 – Jaké jsou tři hlavní výhody používání eToro?

Nejprve se mi líbí, jak skvělá a přátelská je platforma. Všechno je jasně a přímo konstruováno.

Za druhé, schopnost nejen získávat informace od jiných obchodníků, ale efektivně kopírovat jejich portfolia je také velmi inovativní.

Zatřetí, interakce platformy také přináší pocit sounáležitosti a komunity, který si velmi vážím.

5 – Jak eToro změnilo způsob, jakým obchodujete?

eToro mi rozhodně usnadnilo obchodování. Zejména & # 39; Obchodování jedním kliknutím & # 39; Funkce, která při správné konfiguraci velmi usnadňuje vstup a výstup z pozic.

6 – Jaký je typ obchodní strategie a na co se zaměřujete?

Obchodujte se systémem založeným na technických ukazatelích, které se primárně zaměřují na podkladovou volatilitu. Rád používám mírně konzervativní přístup, který sleduje můj trend. Obchoduji SPX500, VXX a zlato a své pozice obvykle udržuji otevřené od několika dnů do několika týdnů.

7 – Jaké jsou výhody oblíbeného investora a jaký je váš dlouhodobý cíl?

Expozice, kterou získáte, když jste oblíbeným investorem, vás vyzývá k tomu, abyste platformě věnovali více času a odhodlání, což z vás nakonec dělá lepšího obchodníka. Dozvíte se také hodně z otázek a vstupů, které získáte od kopírek a fanoušků. Kvalitní obchodní systém je nezbytný, ale v případě potřeby je ještě důležitější jej zkontrolovat.

8 – Nějaká rada pro vaše kopírky / uživatele, kteří uvažují o kopírování?

Nebojte se klást otázky. Při kopírování někoho je nesmírně důležité, abyste to mohli dělat s úplnou bezpečností a důvěrou. Transparentnost je klíčová.

9 – Jaké jsou vaše koníčky?

Po cestování, čtení, umění, olejomalbě a samozřejmě po finančních trzích.

Podívejte se na statistiky VIXGold

eToro je platforma s bohatstvím, která nabízí investice a obchodování s CFD aktivy jak v akciích, tak v kryptoměnách.

CFD jsou složité nástroje a existuje vysoké riziko rychlé ztráty peněz kvůli pákovému efektu. 65% účtů retailových investorů přichází o peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Musíte zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují a zda můžete riskovat ztrátu svých peněz.

Toto není investiční poradenství. Minulá výkonnost není ukazatelem budoucích výsledků.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK