Shadow & Flame nyní pouze za 10 centů

prince_of_persia_forgotten_sands_game-wide

Je velmi snadné najít hry na Google Play, ale najít skvělé hry, které nejsou příliš drahé, je trochu komplikovanější. V současné době máme na Google Play tisíce velmi dobrých her, ať už placených nebo ne. Je zřejmé, že pokud chceme nejlepší zážitek a nemáme reklamy, budeme muset projít krabicí. Často je to velmi málo peněz, ale pokud jde o 4 nebo 5 eur, Musíme zjistit, zda opravdu stojí za to za ně platit.


Netflix VR je nyní k dispozici na Google Play


Když uvidíme některou z těchto her v prodeji, chceme, abyste ji využili. Dnes vám představujeme jednu z nejlepších platformových her na Google Play. Bylo to zaplaceno, ale nebude nám to vadit, protože cena je zanedbatelná.

Existuje sága o videohrách, která s námi je už roky. Toto je Prince of Persia, který nám zanechal velmi dobré tituly na různých platformách. Na chvíli nám zanechal své hry na Google Play a máme tu jednu z nejlepších nabízených dnes.

Prince of Persia Shadow Plamen 2

Prince of Persia: Shadow & Flameje pravděpodobně jedna z nejlepších platforem na Google Play. Grafika je úžasná a máme stovky hodin zábavy naplno. Hra je stále těžšíbýt v některých případech trochu alarmující. Několikrát zemřeme, ale není třeba zoufat.

Můžeme hrát téměř na jakémkoli dostupném zařízení, Ačkoli jeho grafika je navržena pro high-tech. Tato hra byla předělaná pro dotykové ovládání a pravdou je, že při hraní máme dobré zkušenosti. Jak postupujeme, můžeme odemknout více kombinací a zlepšit naše dovednosti, Nezbytné, pokud nechceme umírat každých pár sekund.

Nejlepší částí hry je ale její cena. Aktuálně si můžeme koupit Prince of Persia: Shadow & Flame za pouhých 10 centů.Je to směšná cena, kterou nám Google Play dala za týden.


Toto je nový elektrický skateboard Xiaomi


Prince of Persia: Shadow and Flame Google Play