Sharp Aquos Zero přichází s Android Pie, OLED WQHD displejem a SD 845

Sharp oznámil nový mobilní telefon ve své domovské zemi, Japonsku. O Sharp Aquos Zero (Viz další mobilní telefony značky), terminál se špičkovými specifikacemi ve všech divizích. Pojďme se seznámit s podrobnostmi …

Sharp Aquos Zero Funkce

Tyto Funkce Sharp Aquos Zero:

Obrazovka a rozložení

Ostrý displej Aquos Zero typ OLED s rozlišením WQHD 2992 x 1990 pixelů. Uvědomte si, že rozlišení WQHD jsou na stejné úrovni jako QHD nebo 2K a v každém případě vyšší než Full HD. Také z hlediska barev Kompatibilní s DCI-P3 a Dolby Vision. Hustota pixelů se všemi těmito funkcemi dosahuje neuvěřitelných 536PPI. A pokud jde o rozměry, velká obrazovka Úhlopříčka 6,22 palcezářez nebo horní zářez na spodním okraji obrazovky a tenká brada. Terminál má typové certifikáty IP68 proti vodě a prachu. Terminál má kovový rám a vláknové (aramidové) pouzdro pro delší životnost. Jeho profil je 8,8 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál, silný Procesor SoC Snapdragon 845 S grafickou kartou Adreno 630. Sharp Aquos Zero paměť To 6 GB RAM Zadejte LPDDR4X a 128 GB ROM. Toto interní úložiště je UFS 2.1 a veškerý hardware je nový Android 9 Pie jako software … vynikající!

Buben

Sharp Aquos Zero baterie vyrobené z lithiových polymerů (Li Po) a Kapacita 3130 mAh

Fotoaparáty

Na příjezdu Sharp Aquos Zero hlavní fotoaparát, to je Jeden snímač 22,57 MP S clonou objektivu f1.9. LED blesk je dvojí. Má funkce automatického ostření a automatického ostření, optický a digitální stabilizátor obrazu, širokoúhlý režim, HDR a fázovou detekci. přední kamera pro selfie 8 MP snímač a závisí na tom rozpoznávání obličeje.

Spojení

Možnosti připojení zahrnují přenos dat na úrovni 4G VoLTE, Dvoupásmová AC wifiGPS geolokace, Bluetooth 5.0, NFC. Má USB Type C, 3,5 mm audio jack a slot pro Dual SIM Nano SIM. Přináší terminál stereofonní reproduktory a je tam kvůli bezpečnosti Odemknutí obličejem a snímač otisků prstů umístěný na zadní straně zařízení.

Sharp Aquos Zero.  Vlastnosti

Sharp Aquos nulová cena

JE Sharp Aquos Zero cena zatím zůstává kryté. Bude to na konci roku, kdy budou oznámeny prodejní ceny.

Výsledky a názory na Sharp Aquos Zero

Sharp Aquos Zero Mobilní telefon, který můžeme v klidu zařadit do vysokého rozsahu se svými prémiovými funkcemi ve všech sekcích. Integruje výkonný, nejmodernější hardware a aktualizovaný software. Prémiová obrazovka a vynikající fotoaparáty. Určitě bude konkurovat několika vlajkovým lodím velkých společností.

Sharp oficiální webové stránky ve Španělsku.