SilentiumPC oznamuje nový model boxu Regnum RG1

Už nějakou dobu se vám snažíme představit nové modely. počítačové skříně Vytvoření týmu vhodného pro daný úkol, a to jak v designu, tak ve výkonu. Dnes jsme s vámi chtěli mluvit o společnosti SilentiumPC, která oznámila nový model krabice. Regnum RG1. Jedná se o nový počítač PC SilentiumPC Regnum RG1 TG, kde mohou uživatelé přidat grafickou kartu o délce až 380 mm.

SilentiumPC Regnum RG1 TGSilentiumPC Regnum RG1 TG

Vlastnosti SilentiumPC Regnum RG1 TG

Regnum RG1 od TG SilentiumPC Jedná se o novou verzi krabice pro počítače Regnum RG1 SilentiumPC, se skleněným bočním panelem,

Regnum RG1 TGMěří 447 x 443 x 199 mm, je vybaven základními deskami až ATX, grafickou kartou až 380 mm dlouhou, chladičem CPU až 160 mm, šesti 120 mm ventilátory a čtyřmi 3palcovými úložnými řešeními. , 5 a 2,5 “.

SilentiumPC také přidal dva 5,25-palcové sloty, 120 mm ventilátor, dva porty USB 3.1 Gen 1 a jack konektor do Regnum RG1 TG.

Dostupnost a cena SilentiumPC Regnum RG1 TG

Z údajů, které máme, vám můžeme říci, že se brzy dostane do evropských obchodů. JE Cena SilentiumPC Regnum RG1 TG Bude to od 39,90 eur.

Galerie obrázků SilentiumPC Regnum RG1 TG PC

Co si myslíte o novém boxu od společnosti SilentiumPC? Těšíme se na vaši zpětnou vazbu v komentářích. A pamatujte, pokračujte ve čtení nejnovějších technologických zpráv o planetě Red.

Prostřednictvím: SilentiumPC

Zdravím z hloubky bytů.