Simplerockets zdarma pouze dnes na Amazonu!

sddefault

Kdykoli najdu zajímavou aplikaci, přinesu vám ji a vypadá to, že jsem dnes trefil jackpot. Prostě jsem nenašel velmi dobrou aplikaci, můžete také Stáhněte si zdarma. Již víte, že Amazon každý den nabízí bezplatnou aplikaci pro všechny uživatele svého obchodu s aplikacemi, protože dnes máme jednu z nejlepších za poslední týdny.

O Jednodušší zásuvkyje vesmírná raketová hra, kterou si určitě zamilujete. Testoval jsem to a za pár minut mě to spojilo. Chce to křivku učení, protože je to zpočátku trochu složité. To je způsobeno tím, že má poměrně málo možností k tvorbě a hraní, ale když máte vše po ruce, hra vás vtáhne.

Hra je docela dobré a realistické protože všechna zrychlení a parametry jsou provedeny perfektně. O Postavte raketu, abyste se dostali co nejdále a dosáhnout planet a systémů. Je to však na rozdíl od jakékoli jiné hry, kterou jste hráli, protože grafika a animace a tisíce možností jsou obrovské.

simpleerocketsc3

Můžeme přidat motory, palivové nádrže, kola, příslušenství a tisíce dalších věcí. Kromě tohoto a volného režimu máme několik herních režimů, kde musíme dosáhnout planet nebo jiných systémů. Dokud nevstoupíte a nebudete hrát, nevíte, jaký potenciál má, takže na co čekáš

Mějte na paměti, že hra má hodnotu přibližně 3 eur, takže vám ji doporučuji stáhnout ještě dnes.

SimpleRockets SimpleRockets