katlanır telefonlar hazır değil

Skládací mobilní telefony dorazily, ale nejsou připraveny k použití

skládací telefony nejsou připraveny

Během tohoto veletrhu MWC 2019 se o skládacích mobilních telefonech dalo hodně mluvit. Každý přemýšlí, kdy přijedou, kolik budou stát a jaké budou zkušenosti s jejich používáním. Ale, skládací mobilní telefony dorazily, ale nejsou připraveny. Čtěte dál a budete vědět, jaké jsou důvody!

Je třeba zdůraznit Lenovo představuje v roce 2016 skládací mobilní koncept Podobně jako to v posledních týdnech předvedly značky jako Samsung, Oppo a Huawei. Ať tak či onak, pro skládací smartphone je delší cesta k vašim rukám.

Vše, co potřebujete vědět o skládacích mobilních telefonech

Jsou obrazovky odolné?

Galaxy Fold otevřen

Corning říká, že pracuje na flexibilní verzi svého skla. Přední světový výrobce ochrany smartphonů však v první generaci skládacích telefonů nefiguroval. I když si byli jisti, že sklo lze ohnout na poloměr 5 mm, společnost o tom neřekla nic jiného.

Nepochybně se jedná o červenou vlajku pro výrobce skládacích zařízení. Bude to záruka, když Corning nechá svou sklenici pružnou. kvalitní na každé skládací obrazovce.

Značky se nenechají dotýkat veřejnosti

Společnosti uvádějící na trh skládací kapsy Nenechávejte testovací jednotky na Mobile World Congress. To je zklamáním pro mnoho lidí, kteří chtějí testovat nová zařízení rukama.

Může to tak být, protože mobilní telefony nejsou 100% hotové. Pokud se flexibilní obrazovka během testu rozbije, recenze tisku budou negativní.

Kdy dorazí, není známo

Proces skládání Oppo

Ačkoli existují dohady, Nebylo oznámeno žádné konkrétní datum příjezdu těchto mobilních telefonů. Jedná se o přesnou technologii, a proto je třeba ji před uvedením na trh s okny studovat tak dlouho, jak je to nutné.

Cena, neúnosná

Spuštění Samsung Galaxy Fold

Cena Samsung Galaxy Fold se bude pohybovat kolem 1750 EUR. Stejně tak si musíme počkat, až uvidíme, kolik bude skládací mobilní telefon jiných značek stát. Pamatuj si to Výroba těchto produktů je dražší než u tradičních smartphonů. Nebuďte překvapeni, když uvidíte skládací mobilní telefony, jako je Mate X Pro, které stojí více než 2 000 eur!