Skupina příšer, ta obludná zvířata [3-6 años]

Skupina příšer, ta obludná zvířata [3-6 años]

Skupiny příšer jeden Aplikace pro vzdělávání Nováčci v App Store pro iPad s malými dětmi doma [3-6 años] Budou se moci učit a bavit se 3 různými způsoby: legendární hra s odpovídajícími partiemi, logická hra a soutěž, vše přátelské a roztomilé příšery Jak vypadají někteří z nich? ÚŽASNÉ designy. Ať se pan Burns zachvěl?

V prvních dvou hrách jsou 3 úrovně obtížnosti, důležité je zde nezklamat za sebou. Konkurence je … prostě skvělá. Děti budou mít možnost zúčastnit se programu. zábavný kvíz s 10 otázkami že hrdinové budou jejich oblíbenými příšerami. Součástí aplikace je také: rodičovská oblastSpolečnost Monsters Band chce vysvětlit, jak pomoci dětem s jejich hrou. podporovat kreativitu a pomáhat jim rozvíjet jejich schopnost pozorování a pozornosti. Kromě toho Monsters Band obsahuje album, které mohou děti naplnit nálepkami příšer, které si zakoupily.

Skupina příšer

Hra Čtyřhra je dobře známá všem a Monsters Band má 3 úrovně obtížnosti: 12 párů, 20 nebo 30. Naše děti budou muset objevit všechny páry příšer, které karty skrývají co nejdříve. Čím vyšší úroveň obtížnosti, tím větší hodnota nalezených párů bude. Až 10 bodů za pár na nejjednodušší úrovni, 50 bodů za pár na střední úrovni a 100 bodů za pár na nejtěžší úrovni.

Monsters Band zahrnuje: logická hraTento i soutěžní režim však bude nutné otevřít v aplikaci za 0,89 EUR. Pak ty malé Mohou se bavit se 3 různými obrázky rozloženými do 3 úrovní obtížnosti Kde budou mít hádanky 6, 15 a 24 čtverců ve svém nejsložitějším režimu. Společnost Monsters Band hodnotí výzvy hádanek podle věku, takže víte, který z nich je pro každou úroveň nejvíce doporučený, 6 dílků pro děti ve věku 3 let a 15 a 24 dílků pro děti ve věku od 4 do 6 let.

Hra v testovacím režimu je hodně zábavná a děti se podrobí zkoušce a mohou se dokonce vyzvat, aby zjistily, kdo odpověděl na ty nejsprávnější otázky z 10 otázek, které dostali. Za každou správnou odpověď získají 100 bodů, a pokud je získají zády k sobě, spustí se také skvělý multiplikátor. Cena bude také udělena, pokud budou otázky zodpovězeny příliš rychle. Protože pokud to děti napraví za 20 sekund – nebo méně – získají dalších 200 bodů, které se dostanou až k výsledkové tabuli. Dokončením soutěže za 30 a 40 sekund také získají bonus.

Kvízový režim se otevírá současně s logickým režimem a nemusíte platit dvakrát Na vašem iPhone, protože ve hře je univerzální aplikace a tlačítko, kde můžete obnovit své nákupy zadáním hesla, jak to obvykle děláte v App Store. Tato hra je navíc přeložena do tří jazyků: španělštiny, angličtiny a katalánštiny a můžete si samostatně vybrat zvuk hudby nebo speciální efekty. Je to velmi kompletní aplikace, kterou děti nebudou unavovat hraním a kterou budete rádi sledovat.

Takto vypadá úžasná skupina Monsters Band pro iPad na cestách:

Můžeme říci, že Monsters Band je 1 ze 3 zápasů. Kromě toho aplikace obsahuje album nálepek Co děti mohou naplnit výdělkem hraním ve 3 zábavných hrách a dosahováním různých úspěchů.

Monsters Band je plně kompatibilní se všemi modely iPadůVčetně iPad Mini a iPhone 5, iPhone 4, iPhone 4S a iPhone 3GS.

Už jste vyzkoušeli Monsters Band? A vaši synové? Budou fascinováni!

Monsters Band je zcela ZDARMA, ale za 0,89 € můžete odemknout všechny jeho možnosti. Něco, co důrazně doporučujeme … Udržujte své děti šťastné, nechte je učit se a … To vše za méně než náklady na kávu!

Skvělé pro děti ve věku 3-6 let!

Sdělte nám své myšlenky na Monsters Band v komentářích.

Sdílejte tuto skvělou hru pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!