Skupiny WhatsApp nám umožní navždy umlčet

Navzdory všem nedostatkům, které nám nabízí, se WhatsApp občas stal náboženstvím pro mnoho uživatelů, když to porovnáme s jinými aplikacemi, jako je Telegram, který přidává nové funkce, které muži Marka Zuckerberga brzy implementovali pro WhatsApp. velmi pomalým tempem.

Skupiny jsou ty nenávistné skupiny, do kterých se všichni dostáváme kvůli nutnosti nebo společenské odpovědnosti (nejnovější aktualizace WhatsApp zajišťují, že se vyhneme vstupu do nežádoucích skupin). V rámci možností konfigurace WhatsApp nemáme možnost tyto skupiny navždy umlčet. Alespoň donedávna.

Kluci z WaBetainfo byli schopni ověřit WhatsApp verze 2.20.197.3, přepíná možnost 1 rok v možnostech navždy ztlumit skupiny. Kromě toho nabízí novou funkci, která umožňuje zobrazení konverzací na obrazovce, i když je skupina ztlumená; toto je funkce, která může být užitečná v určitých situacích.

Budoucí nové funkce

Tato funkce byla přidána k funkcím, které WhatsApp brzy přidá, a to nám umožní používat tuto platformu pro zasílání zpráv až na čtyřech různých zařízeních. Nebude nutné používat iPhone, ano nebo ano, abychom udrželi naši ochranu.

Nyní nevíme, kdy budou tyto funkce aktualizovány Může trvat dny nebo týdny, než WhatsApp přidá funkčnost do verze dostupné v App Store, ale ne poprvé, která nakonec nedosáhne konečné verze aplikace, ale je to pro její užitečnost nezbytná. lidstvo (kvůli závislosti na této aplikaci)