Slavný dědeček Pokémon GO už hraje se 64 telefony …

Myslíte si, že jste fanouškem Pokémon GO? Protože neznáš nejslavnějšího dědečka v této hře. To jo! Dědeček. A Chen San-Yuan více Slavný dědeček Pokémon Go již má na kole 64 telefonů. Můžete tomu věřit? 64 mobilních telefonů na stejném kole, Jak budeš hrát Pak vám to řekneme.

Každý fanoušek by si měl být vědom toho, co se děje ve vesmíru Pokémon GO. Věděli jste, že mega evoluce teprve přijdou? Klikněte sem a dozvíte se o tom vše Příchod mega vývoje do Pokémon GO.

64 telefonů připojených k motocyklu? Takto hraje slavný dědeček Pokémon GO

64 telefonů připojených k motocyklu tak hraje slavný dědeček Pokemon GO

Chen San-Yuan v květnu 2018 Zprávu učinil, když se objevil hrát Pokémon GO se 6 telefony připojené k vašemu motocyklu. V té době měl tchajwanský dědeček 70 let a přiznal se, že se do hry zamiloval, protože mu jeho vnuk ukázal Pokémon GO.

To ho vzalo Hrajte Pokémon GO 5-6 dní v týdnu, více než 20 hodin denně, Skutečné šílenství! Nejběžnějším problémem, kterému čelil, bylo vyčerpání baterií mobilního telefonu, což ho vedlo k nákupu dalších telefonů a několika Power bank, které zaručovaly více hodin hraní.

Chen San-Yuan, učitelka feng-šuej, dosud, Má 72 let a na svém kole má již 64 telefonůale můžete jasně vidět, že stále existuje prostor pro umístění dalších 8 telefonů.

Můžeme to říci Děda Chen San-Yuan je fanouškem Pokémon GO. Nelze si však položit otázky jako:

  • Nespadnou vám telefony, pokud brzdíte příliš rychle?
  • Dokážete skutečně sledovat navigaci při sledování mobilních telefonů?
  • Musíte zpomalit, abyste chytili Pokémona?
  • Jak chytíte Pokémona, pokud se objeví na jednom z výše uvedených mobilních telefonů?
  • Nebude se kolo sklápět dopředu?

Co o tobě, Chtěli byste mít kolo s desítkami telefonů, abyste byli nejlepším trenérem Pokémon GO? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám vědět v komentářích. Nezapomeňte se podívat na to, jak získat pokémony, aniž byste opustili domov v Pokémon Go, což bude pro vězení výhodné.