contador de visitas gratis Skip to content

Sledování televizních seriálů a filmů online pomocí zařízení iPad a iPhone (2016)

IPad. Jaký skvělý nástroj. Tablet, který nám umožňuje přehrávat jakýkoli typ videa odkudkoli a ideální nástroj pro: Sledujte televizní pořady a filmy online. Totéž se děje s iPhone, i když je obrazovka menší, je skvělé sledovat sérii na pohovce před spaním v noci nebo ve volném čase.

Kdo občas nesleduje televizní pořady nebo filmy online ze svého iPhonu nebo iPadu? Pamatuji si, když jsem to poprvé udělal s milovaným a stále nádherným iPadem 2. Zážitek z prvního přehrávání obsahu na tabletu byl nezapomenutelný. Moje vlasy stále stojí! S novým iPadem je zážitek ještě lepší s lehčím, silnějším a lepším rozlišením.

Sekvence

Proto dnes vysvětlíme tři skvělé metody na iPadizate o: Jak sledovat televizní seriál online z iPhonu a iPadu„Prostřednictvím skvělých aplikací z App Store, iTunes nebo výchozího webového prohlížeče iOS: Safari.

Jak přehrávat televizní pořady a filmy online ze Safari

Je zřejmé, že tento malý výukový program funguje pro jakoukoli jinou aplikaci pro procházení webu, která podporuje přehrávání videa, jako je Google Chrome, Opera Mini nebo nový Firefox pro iOS.

jeden. Vstupte na svůj oblíbený web a sledujte televizní pořady a filmy online na svém iPhonu nebo iPadu, jako jsou MiTele, Atresplayer, Series Danko, Series Pepito, Series Yonkis nebo Pordede.

dva. Vyberte si svůj oblíbený televizní pořad a vyberte epizodu, kterou chcete sledovat online.

3. Při výběru možnosti přehrávání v odkazech doporučujeme použít StreamCloud a Powvideo. Jedná se o dva servery nejvíce kompatibilní s iPhone a iPad.

Dále…

Díky funkcím Rozdělené zobrazení, posouvání a obraz v obraze Díky funkci multitaskingu iOS 9 můžete streamovat televizní pořady a filmy při sledování oblíbených videí a při procházení, chatování a dokonce i hraní jiných aplikací používat jiné aplikace.

Sledování filmů a televizních seriálů na iTunes

Pokud v určitém okamžiku nemáte připojení k internetu, ale chcete si na tabletu přehrávat filmy nebo oblíbené televizní pořady, můžete: přeneste svá videa na iPhone a iPad přes iTunes.

jeden. Stáhněte si svůj oblíbený televizní pořad nebo film z počítače PC nebo Mac.

dva. Otevřete iTunes.

3. Klikněte na iPhone / iPad.

Čtyři. Vstupte do sekce Aplikace.

5. V části Aplikace vyberte aplikaci, kterou pravidelně používáte.

6. Kliknutím na „Přidat soubor“ přenesete seriál nebo film do iPhonu nebo iPadu.

7. Připraven! Jakmile se video zobrazí, můžete jej přehrát ze zařízení iPhone nebo iPad bez nutnosti připojení k internetu.

iTunes

Sledujte televizní pořady nebo filmy online pomocí aplikací

Netflix

Netflix

Neflix nám nabízí jednu z nejlepších televizních seriálů a filmových služeb, které můžete sledovat online na iPhonu a iPadu. První měsíc je navíc zdarma! A každý měsíc mají skvělý katalog s novými přírůstky! „Netflix a Chill?“ Ideální volba pro vás?

Wuaki tv

Wuaki

Wuaki TV je oficiální aplikace online video klubu, kde si můžete na iPhonu a iPadu užít ty nejlepší filmy a nejlepší seriály.

Průzkumník videa

Aplikace Video Explorer je webový prohlížeč, který nám nabízí možnost přehrávat jakýkoli typ videa bez ohledu na formát. Dokonce i blesková videa! Minimalistický design uživatelského rozhraní je navíc nádherný.

Divák

Divák

Viewster je aplikace se spoustou obsahu pro hraní seriálů online, má velký katalog anime se španělštinou a titulky. Pokud máte rádi anime, máte rádi Viewster.

ŘadaY

sledovat série ipad

Pokračujeme v oficiální aplikaci Series Yonkis, kde nemůžete přehrávat online videa na iPadu, ale objevovat všechny novinky a kuriozity ze světa kinematografie a televizních seriálů. K dispozici jsou televizní programy, rozhlasové stanice a správa filmů a seriálů.

RTVE

1412689871599

S oficiální aplikací Radio Televisión Española můžete také sledovat mnoho seriálů, dokumentů a filmů online prostřednictvím vynikajícího televizního katalogu na vyžádání. Vysoce doporučeno!

Moje televize

MiTele je sázka společnosti Mediaset pro chytré telefony a tablety. Aplikace pro prohlížení nejlepších televizních seriálů a programů Cuatro, Telecinco, Energy, Dinity… K dispozici jsou videa od Frank de la Jungla, GH VIP, Princ pro tři princezny, Adama a Evu, Robin Food…

Přehrávač

S Atresplayer můžete sledovat některé online seriály Atresmedia jako Top Chef, Casados ​​a Primera Vista, El Hormiguero, El Chiringuito de Jugones a mnoho dalšího.

Yomvi

Yomvi

S Yomvi můžete sledovat nejen televizní seriály a filmy Canal + (samozřejmě s předplatným), ale také online fotbal a další sporty.

Racek

Puffin je aplikace pro procházení webu, která podporuje přehrávání na celou obrazovku a online flash video. Pomůže vám také hrát flash hry!

Ukážu

Ukážu

Je zodpovědný za shromažďování nejlepších videí z Showyou, YouTube, DailyMotion, Vimeo a dalších platforem. Je to ideální volba, jak strávit nějaký čas zábavou se svým iPhone nebo iPadem.

TV pohovka 2

TV-pohovka-2

TVSofa 2 nabízí všechny informace a novinky o epizodách vašich oblíbených seriálů, všech premiérách filmů a billboardů a spojuje nás s aplikací Video Web Downloader, abychom mohli prohlížet obsah online.

Video Web Downloader

Bez názvu-1

Video Web Downloader umožňuje sledovat televizní seriály a videa online z libovolného webu. Automaticky vyhledává dostupná videa a nabízí možnost jejich stažení. Je to perfektní kombinace pro aplikaci TVSofa 2, protože obě jsou vytvořeny stejným vývojářem a jsou 100% kompatibilní.

Další aplikace pro přehrávání videa

VLC

AVPlayer HD

Video Explorer II

OPlayer HD

Youtube

YouPlayer

Žabky

Jaká jsou vaše doporučení?

Váš názor nás zajímá. Netřeba dodávat, že výběr aplikací pro sledování televizních pořadů a filmů online na zařízeních iPhone a iPad je rozsáhlý. V App Storu je ale mnohem více aplikací! Chcete nám navrhnout aplikaci?