Služby, které Apple nabízí ve Španělsku a nikdy je nevyužil

Apple Pay

Dnes jsme tady, abychom se ohlédli. Přezkoumáme několik takových služeb, které Apple nabízí jako novost a funkčnost, ale ve Španělsku jsme z neznámého důvodu nikdy nevyužili výhody. Pasivita chlapců z Cupertina je v některých případech překvapivá ¿Kolik služeb, softwaru a aplikací Apple nabídl a nelíbí se nám to ve Španělsku? Bohužel docela dost a my chceme udělat recenzi dnes, proč se snažíme pochopit toto ošklivé Apple pro španělský lid.

I když je pravda, že podíl jablek na trhu ve Španělsku je zanedbatelný, jde zjevně o region ovládaný zařízeními Android. V tomto ohledu nemůže existovat žádná omluva pro marginální situaci ve Španělsku.

Zprávy

Apple News na Twitteru

Pro ty, kteří to nevědí (a je normální, že nás dlouho nesledujete), News je platforma, kterou Apple dává do rukou všech vydavatelů, aby přinesli novinky přímo do vašeho zařízení iOS. bez nutnosti používání aplikací nebo sociálních sítí třetích stran. Díky Zprávám budete mít na jednom místě všechny novinky, které vás zajímají, a zde budou zveřejňovat jejich aktivity špičkoví vydavatelé a zpravodaje. Nejbližší věc k získání nápadu je Flipboard, který udržuje odstup.

Zde máme první služby, na kterých Apple trval, že se nikdy nedostaly do Španělska. Podle nejnovějších informací má News v současné době více než 70 milionů jedinečných uživatelů a podepsala důležité reklamní dohody. Otázka zní: proč ve Španělsku nemůžeme nic číst? Nevíme proč Aplikace je k dispozici jen něco málo přes rok ve Spojených státech i ve Velké Británii, protože Apple nechal News zemřít v našem regionu.

Apple Pay

Mobilní platební služba, jejímž cílem je vyhlásit se za nejbezpečnější a nejrozšířenější na světě. Apple Pay je již k dispozici ve Velké Británii, Německu, Švýcarsku, Číně, Spojených státech, Austrálii … A měli bychom být také upřímní ve Španělsku a pamatujte, že pro pár šťastných je možné používat Apple Pay ve Španělsku od prosince. Minulý rok 2016 byl prohlášen za úspěšný pouhé dva roky po spuštění služby a všude tam, kde je povoleno její použití.

Odlišná je situace ve Španělsku, kde jejich schopnosti mohou využívat pouze tři platformy: Banco Santander, Carrefour Pass a Ticket Restaurant. Pouze jeden z nich lze považovat za finanční instituci shora dolů. Ve Španělsku byly z této dohody vyloučeny velmi velké banky, jako je BBVA nebo Caixa Bank, což vyvolává velké kontroverze. Mezitím je Apple Pay ve Španělsku něco málo víc než snem stovek tisíc uživatelů, kteří se těší na naše první bezkontaktní platby přes iPhone a všechny své kreditní karty nechají doma najednou.

Program upgradu pro iPhone

Jak těžké je bojovat proti společnosti s nákupem nejnovějšího modelu iPhone, stejně těžké jako jít do jednoho z mála obchodů Apple ve Španělsku a utratit za něj obrovské množství peněz. Avšak v Apple Program upgradu pro iPhoneSystém, který je k dispozici od příchodu iPhone 6s a umožňuje nám vydávat každý rok nový iPhone za pevnou měsíční cenu. Pohybuje se od 20 do 30 eur. Apple se však rozhodl tuto lákavou možnost ve Španělsku ignorovat.

Nepochybně vzkvétajícím způsobem, jak být vždy aktuální, je Španělsko, země, která má tendenci využívat financování operátorů k tomu, aby měla toto nejnovější mobilní zařízení, Program upgradu pro iPhonem zařízení každý rok vyjmete.