Smart TV Honor vyfotografovaná s operačním systémem Hongmeng OS

Není to poprvé, co s vámi mluvíme na Rudé planetě Honor Smart Screen TV. V červenci letošního roku oznámil šéf značky Honor Zhao Ming výše zmíněnou novou sérii smart TV. Honor Smart Screen, také naznačuje, že nový produkt je nejlépe vnímán jako masivní obrazovka s vestavěným smartphonem nebo naopak.

Nyní byla na čínskou sociální síť Weibo zveřejněna nová fotografie. Honor Smart Screen TV, televize dodávaná s operačním systémem Hongmeng OSŽe jsme s vámi mluvili mnohokrát.

Honor Smart Screen TVHonor Smart Screen TV

Sekce nastavení se zobrazuje na obrazovce s položkami, jako jsou nastavení zvuku, připojená zařízení, správa účtu.

Hlavní část obrazovky hledá aktualizace pro tento nový operační systém Huawei a bude k dispozici také na zařízeních řady Honor.

Všem vám to připomínáme Operační systém Hongmeng OS Bude se používat pro chytré televize, smartphony, tablety, počítače a další zařízení. Ve skutečnosti jsme včera hovořili o pověstech, že první zařízení s operačním systémem Hongmeng dorazí příští říjen. Ačkoli se zvěsti poukazují na příchod smartphonu, vydání televizoru Honor Smart Screen TV na podzim se rozhodně očekává.

Možná se jedná o zařízení, které uvidíme na konci, nebo nás může překvapit, že Huawei nabízí několik zařízení s tímto novým operačním systémem … jak se říká, čas nám to řekne.

Prozatím budeme věnovat pozornost všem únikům, ke kterým dojde při spuštění nového operačního systému, který společnost Huawei připravila a je považována za velmi důležitý software pro nadcházející roky.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.