Smartphone Moto Z4 se začne prodávat

Motorola nebo Lenovo již mají ve svém katalogu nový smartphone, podle toho, jak ho chceme vidět. Chytrý telefon Moto Z4 Bylo nabídnuto k prodeji za cenu přibližně 500 USD a přibližně 446 EUR podle směnného kurzu. Pokud jsme ochotni tuto cenu zaplatit, dostaneme verzi se 4 GB RAM.

JE Motorola Moto Z4 Je k dispozici k prodeji v síti obchodů Amazon za 500 USD, aniž by vytvářel příliš velký hluk. Tato verze obdržela 4 GB RAM a 128 GB flash paměti.

Motorola Moto Z4Motorola Moto Z4

Mimochodem, nespěchejte do Amazonu, abyste ho našli … právě teď si ho od Amazonu ve Španělsku nemůžete koupit, ale představujeme si, že bude chvíli trvat, než bude k dispozici k prodeji v tomto obchodě.

Vlastnosti Motorola Moto Z4

Příbuzný Specifikace Motorola Moto Z4 Řekněme, že telefon je založen na procesoru nebo SoC (systém s jedním čipem) Snapdragon 675Součástí výbavy je 6,4palcový velký FullVision OLED displej s rozlišením obrazovky 2340 x 1080 pixelů. Mimochodem, řekněme, že obrazovka přichází s výřezem ve tvaru kapky, kde najdeme přední kameru. Říká vám, že přichází s rozlišením 25 megapixelů. Kromě toho, co bylo zmíněno dříve, budeme mít pod povrchem obrazovky integrovaný snímač otisků prstů.

Baterie má kapacitu 3632 mAh, rozlišení hlavního fotoaparátu (které je jedinečné) je 48 megapixelů.

Video níže ukazuje balíček a funkce tohoto telefonu.

Chcete-li rozšířit informace o tomto terminálu v krátké době a Analýza nebo recenze Moto Z4 Jak Bůh přikázal … mezitím zůstaňte naladěni na zprávy, které zveřejňujeme na planetě Red.

Zdroj: YouTube

Zdravím z hloubky bytů.