Smrt potvrzuje generálního ředitele společnosti MSI Charlese Chianga; spadl ze sedmého patra prudkou ranou do technologického světa

M: ANOTchajwanská hardwarová společnost, Charles Chiang, generální ředitel společnostizpůsobil, že spadl ze sedmého patra poté, co místní média šířily zprávy.

Sheng Chang Chian, známý jako Charles Chiang, převzal vedení společnosti v dubnu loňského roku.Shoduje se s generační změnou procesorů, stejně jako se zahájením nových projektů pro domácí a profesionální použití společnosti MSI.

Jeho smrt zatím není zcela jasná. Příčina incidentu není známa, i když se potvrdilo, že příčinou byl pád z budovy. Místní média zaručují, že by mohlo jít o úmyslnou vražduOficiální verze jakéhokoli orgánu nebo stejné společnosti však není zahrnuta.

Lékařská zpráva však unikla tchajwanským médiím, Charles Chiang utrpěl od pádu mrtvicizpůsobil smrt, aniž by byl zachráněn.

Přes těžkou ránu, kterou to společnosti dalo, také všechny části všech částí nadále fungují normálně.

Ve vedení společnosti více než rok, MSI znovu získává vedoucí postavení v oboru optimalizací a vydáním více komponent určených pro hraní her.Tato oblast je stále tvrdá, ale u Asus a Gigabyte je na prvním místě.

Prozatím jsou zprávy stále ve vývoji, takže spekulace jsou zbytečné, jako to dělají místní média na Tchaj-wanu a v Číně. Zatímco vyšetřování pokračuje, MSI bude muset přidělit nové SEO, které bude odpovědné za plánování 2021 projektů.Společnost MSI bude muset i nadále orientovat a přizpůsobovat své komponenty technologickým novinkám očekávaným v příštím roce.