Snapchat kopie na TikTok: umožňuje přidávat hudbu k videím

TikTok ztichl a nyní má více než 1,5 miliardy aktivních uživatelů Snapchat Zkopíroval jsem nápady jako Vložte hudbu na videa.

Tato zajímavá funkce se tím nezastaví, ale způsob, jak hudbu přidávat na videa Snapchat, je velmi podobný způsobu, jakým dáváme hudbu do Instagram Stories, a to lištu s časovou osou a nejvyššími body skladby. označeno stejně.

Snapchat Cameo vám umožní přidat svou tvář do GIF

Kromě toho funkce nepřijde sama, ne, ale podle očekávání a rozsáhlá hudební knihovna Uživatelé Snapchatu se mohou rozhodnout zahrnout do svých videí zvukovou stopu.

Tuto hudbu lze přehrávat před výběrempřehraje se přibližně 15 sekund náhodné části skladby. Můžeme se tedy rozhodnout, zda je to typ skladby, kterou chceme, nebo ne.

Snapchat se pokouší licencovat tyto tituly již rok a dokud uspěl, nemohl tuto funkci spustit. Prozatím bude na prvním místě aktualizace Snapchat, která přináší funkci přidávání hudby k videím, která nahráváme. Ve skutečnosti dnes přichází na Nový Zéland a Austrálii. Aktualizace se postupně dostane do dalších částí světa.

Tato nová funkce se také shoduje s klíčovým okamžikem v expanzi TikToku, protože se chystá koupit společnost Microsoft nebo bude v USA na objednávku Donalda Trumpa odstraněna.

Možná tedy žijeme ten historický okamžik, kdy dvě hlavní sociální sítě bojují o přežití a přizpůsobení se potřebám uživatelů.

A k tomu všemu přichází nový člen a Instagramové kotouče. Snapchat tedy ovlivňují také všechny sociální sítě, které se spoléhají na vytváření konkurence a krátká videa, která chtějí vytlačit TikTok.

Jak změníte pohlaví pomocí nového filtru Snapchat?

Přes: The Verge