Sony Xperia 1 lansmanı

Sony Xperia 1 je mobilní telefon s kvalitou obrazu …

Spuštění Sony Xperia 1

Společnost Sony oficiálně zahájila svoji vlajkovou loď, ale před pár dny došlo k úniku mnoha jejích funkcí. Ale teď je to oficiální Japonský gigant se dal do pohybu Po představení úžasných modelů S10 a Xiaomi Mi 9 je společnost Samsung v bitvě o špičkové mobilní telefony.

Sony Xperia 1: technický list

vlastnosti

Sony Xperia 1

Rozměry a hmotnost 167 x 72 x 8,2 mm, 180 gramů
obrazovka 6,5 ″ 4K HDR OLED Bravia X1 Mobile 21: 9, Gorilla Glass 6
Procesor Qualcomm Snapdragon 855
Úložiště dat 6 GB
Úložný prostor 128 GB Rozšiřitelná až na 512 GB
Zadní kamera 3 senzory Sony 12 MP, OIS, pomalý pohyb ve Full HD
Přední kamera 8 MP
baterie 3300 mAh
OS Android 9 Pie

Mobilní telefon se snaží zvýšit prodej

Společnost Sony potřebuje mobilní telefon, který znovu poburuje veřejnost poté, co v posledních letech zaznamenal pokles prodeje. K tomu vyvinul chytrý telefon. Zpracování obrazu X1 používané na televizorech Bravia.

xperia 1 vzadu

Stejný čas První mobilní telefon s poměrem stran 21: 9 Je tenčí, ale delší, což se liší od ostatních mobilních telefonů na trhu. A je vyroben z křišťálu, který vypadá skvěle.

Špičkový nejviditelnější procesor uvnitř Snapdragon 855 je dodáván s 6 GB RAM a 128 GB úložištěm Lze jej rozšířit pomocí microSD. Stejně jako 3300 mAh baterie s technologií Smart Stamina, která zvyšuje její životnost.

Skvěle vypadající trojitý fotoaparát

Pokud je na Xperii 1 třeba vyzdvihnout jednu věc, je to konečně Společnost Sony se rozhodla pro mobilní telefon se třemi fotoaparáty za. Tyto tři snímače jsou každý 12 MP, úhlový, širokoúhlý a teleobjektiv. Přední strana je jediný fotoaparát se snímačem 8 MP. Další novinkou je Funkce s názvem Cinema Pro umožňuje natáčet videa v přirozeném filmovém tónu.

Cena Sony Xperia 1

Xperia 1

Sony neuvádí, jakou cenu bude mít vlajková loď mobilního telefonu, ale Bude to kolem 900–1 000 eur.

Kromě uvedení tohoto mobilního telefonu při jeho prezentaci na MWC v Barceloně Sony představila dvě střední třídySony Xperia 10 a Xperia 10 Plus a Xperia L3, mobilní telefon ze vstupního řádku.