Soundtrack Star Wars The Force Awakens je nyní k dispozici na iTunes

Dnes je den, na který všichni fanoušci ságy Star Wars čekali. Dnes se otevírá The Force Awakens, nejnovější film Hvězdných válek režiséra JJ Abramse. Jelikož se vstupenky začaly prodávat před měsícem, rezerva dosáhla 500 000, působivá postava pro jakýkoli film. Podle Spielberga může být tento film nejlepším filmem, jaký byl kdy natočen, a jistě předčí Avatara s nejvyššími tržbami v historii filmu, s pouhými 2,7 miliardami dolarů.

Apple využívá tahání eposu vydala soundtrack k filmu na iTunesHra se skládá z 23 skladeb a trvá přibližně 70 minut. Tento soundtrack znovu složil John Williams. Pokud však nechcete platit 12 USD, uživatelé Apple Music to mohou hrát také prostřednictvím našeho předplatného Apple Music.

John Williams je jedním z nejúspěšnějších filmových skladatelů v hollywoodském průmyslu. Za 60 let své kariéry Skládaná hudba pro více než 100 filmů a televizních seriálů. Mezi nejznámější soundtracky Williamsu patří Hvězdné války, Indiana Jones, Jurský park, Harry Potter, Umělá inteligence, Schindlerův seznam, Čelisti, ET.

Při premiéře Apple Nabízí slevu 10 $, pokud si koupíme balíček filmů Star Warssestává z prvních šesti částí. Disney udělal vše, co bylo v jeho silách, aby zajistilo, že do dne jeho světové premiéry neunikly žádné informace o filmu, a neustále zpochybňoval sociální média ohledně jakýchkoli známek spoileru.