Španělský překladatel, Ducky a Monster Pinball, tři omezené bezplatné aplikace

Týden nevyhnutelně postupuje a stále vypadá stejně, až do toho dlouho očekávaného víkendu, kdy se téměř dotkneme konečků prstů. Nové nabídky v App Store Využívejte náš iPhone a iPad lépe a užívejte si ho

Dnes vám nabízíme krátký výběr bezplatné aplikace, které se obvykle platí: Jeden z nich bude velmi užitečný, pokud cestujete, s jiným můžete přizpůsobit svůj iPhone a třetí se můžete pobavit pod slunečníkem nebo na cestách. Ale pamatujte, to všechno propagační akce jsou omezené Pokud tedy chcete slevy využít, měli byste si pospíšit a co nejdříve si je stáhnout.

Hlasový španělský překladatel

Nepochybně je to velká výhoda i nejlepší nabídka dne, protože můžete. ušetřit náklady čtrnáct eur Neváhejte a vteřinu za ním běžte pravidelně.

«Voice Spanish Translator» je a multi profesionální překladatelje druh virtuálního překladače, který můžete na svém iPhonu vždy nosit a dělat s sebou Přeložit libovolný jazyk do tří dalších jazyků současně.

Taky, opravdu jednoduché použití. Vše, co musíte udělat, je mluvit ve svém vlastním jazyce, v tomto případě španělštině; Pak, Hlasový španělský překladatel přeložit jej do psaného textu a přeložit a interpretovat (pamatujte, že překlady nejsou vždy stoprocentně skutečné, takže „neinterpretujte“). Poté můžete poslouchat výslovnost v libovolném jazyce, i když máte iPhone ztlumený.

Hlasový španělský překladatel Používá překladač Google, takže jeho překlady a recenze jsou stejně spolehlivé jako překladač Google. Tak, podpora více než sto jazykůOd nejběžnějších jazyků, jako je angličtina, francouzština, italština, zjednodušená čínština, tradiční čínština a samozřejmě španělština, až po ostatní, které jsou celosvětově méně používané, jako jsou rumunština, svahilština, zuluština, a zahrnuje také autonomní jazyky Španělska, jako jsou galicijština, euskera nebo katalánština.

Další jeho hlavní vlastnosti a funkce Hlasový španělský překladatel Jim:

  • Nabídky Aplikace Apple Watch takže musíte mluvit pouze s hodinkami, abyste získali tři překlady najednou.
  • Tady je Aplikace pro aplikaci Zprávyabyste mohli aplikaci používat, když mluvíte s jinými lidmi v jiných jazycích. Budete moci odeslat přeložený text i zvuk.
  • Je také kompatibilní s iPhone i iPad.
  • Dávají povolení sdílet výsledky v sociálních sítích, e-mailem nebo SMS.
  • Naučíte se Vyslovte to správně v jiných jazycích.
  • Automaticky ukládá historii vašich překladů a můžete prohledávat historii přímo ze Spotlightu
  • Podporuje náhled 3D dotyk a zkratky.
  • Rozpoznávání řeči Pro 28 jazyků.
  • Překlad textu do 104 jazyků

Hlasový španělský překladatel Jeho běžná cena je 13,99 €, ale pokud si nyní pospíšíte, můžete si ho zdarma stáhnout pro všechna svá zařízení. Na co čekáš?

Vícenásobný překlad - Voice Translator (AppStore Link)

Vícenásobný překlad – hlasový překladač

XH Liu

13,99 EUR

Docky

«Docky» je jednoduchá aplikace, kterou můžete udělat. Přizpůsobte si dokovací stanici pro iPhone takže vypadá jinak a originálně. Ve skutečnosti tato aplikace nedělá nic výjimečného, ​​pouze kombinuje vámi vybraný design s tapetou, kterou jste nainstalovali, ale stále vylepšuje schopnost přizpůsobit obrazovku vašeho zařízení a dělá to dobře.

Normální cena „Docky“ je 2,29 €, ale nyní ji můžete získat zcela zdarma. Samozřejmě musíte být rychlí, protože nabídka je omezená.

Docky - Barevné pruhy pro tapetu (AppStore Link)

Docky – Barevné pruhy pro tapety

Gestoria Riola, SL

Volný, uvolnit

Monster Pinball HD

„Monster Pinball HD“ je Zábavná a zábavná hra založená na klasickém Pinball. Zahrnuje cíle, úspěchy, různé herní režimy, skvělou grafiku HD, spoustu zvukových efektů a mnoho dalšího.

„Monster Pinball HD“ je kompatibilní s iPhone a iPad, běžná cena je 1,09 €, ale nyní ji můžete získat zcela zdarma. Samozřejmě musíte být rychlí, protože nabídka je omezená.

Docky - Barevné pruhy pro tapetu (AppStore Link)

Docky – Barevné pruhy pro tapety

Gestoria Riola, SL

Volný, uvolnit