Honor 8S Özellikleri

Specifikace Honor 8S unikly

Funkce Honor 8S

Duben je jedním z nejrušnějších měsíců, protože úniky související s budoucím spuštěním, stejně jako se spuštěním nových zařízení, které připravuje, zůstávají známé.

Dnes telefonní číslo, o kterém nemáme žádné informace, je téměř úplně odhaleno. Mluvíme o Honor 8S, terminálu v nejnižší cenové kategorii podle filtrovaného. Dá se říci, že čínský výrobce nechce nechat ujít ani trh mobilních telefonů nižší třídy.

Funkce Honor 8S

vlastnosti

Honor 8S

Rozměry a hmotnost Tloušťka 8,45 milimetrů.
obrazovka 5,71 palce Rozlišení 1 520 x 720 s rozlišením HD +.
Procesor Helio A22 Autor: MediaTek.
Úložiště dat 2 GB / 3 GB.
Úložný prostor 32 GB / 64 GB.
Zadní kamera 13 megapixelů S LED bleskem.
Přední kamera 5 megapixelů.
Konektivita a doplňky micro USB.
baterie 3020 mAh.
OS Android 9 Pie pod EMUI 9.

Nízká úroveň osobnosti

Honor 8S na nízké úrovni

Všechno Honor 8S unikly informace máme pravdu, když řekneme tento telefon nese všechny známky toho, že jde o low-end terminál. Ale to mu neubere na jeho výhodách ani nic, protože je to terminál s poměrně velkou obrazovkou, který mu dává osobnost, kterou jiné mobilní telefony ve stejném segmentu nemají.

Zatímco téměř 6 palců, které obrazovka perfektně sedí, na první pohled vidí, proč je špatná kvalita. A to je, když vidíte obrázek, můžete vidět toto přední část není dobře využitazejména spodní strana, která označuje extrémní hranu, která zabírá místo na obrazovce.

Další funkcí, která zdůrazňuje, že Honor 8S je mobilní telefon nižší třídy, jsou jeho fotoaparáty.. Na přední i zadní straně je jeden objektiv velmi „normální“ kvality. Zadní fotoaparát nabízí 13 megapixelů a LED blesk. Přední kamera má rozlišení pouze 5 megapixelů. Neexistují žádné informace o tom, zda zařízení bude mít speciální software, který dokáže zlepšit konečný výsledek fotografií pořízených těmito fotoaparáty.

Dvě verze se příliš neliší

Honor 8S podrobnosti

Podle uniklých informací tento terminál bude dodáván ve dvou verzích: jeden s 2 GB RAM a 32 GB interního úložiště a druhý s 3 GB RAM a 64 GB úložiště. Říká se, že obě verze nebudou k dispozici ve všech zemích, protože se jasně říká, že verze, která se dostane na náš trh, má 3 GB RAM a 64 GB úložiště.

Obě konfigurace budou vybaveny procesorem Helio A22 vyrobeným společností MediaTek z výroby, malým „mozkem“ Nebudete mít problém se spuštěním více aplikací najednouKromě plynulého běhu nových her.

Cena a spuštění Honor 8S

Cena a spuštění Honor 8S

Je nám líto, ale tyto informace nebyly zveřejněny. V současné době není nic známo o spuštění a cenách možné verze, které se dostanou na trh. Samozřejmě tento terminál bude k dispozici ve třech barvách: modrá, zlatá a černá.

Zdroj | Xdadevelopers