Společnost Acer představuje Travelmate X5, tenký notebook s rozlišením 980 g a 14,99 mm

Společnost Acer právě představeno Acer Travelmate X5Notebook pro profesionální svět, který opakuje své milostné vztahy k tenkým zařízením a lehkosti značky.

Pak Acer Swift 7Společnost Acer, kterou jsme nedávno měli příležitost získat a jsme příjemně překvapeni, vydává další ultratenký notebook nebo ultrabook. V tomto případě se jedná o trochu tradičnější design, než jaký je vidět na Swift 7. Acer Travelmate X5 vyniká svou nízkou hmotností (pouze 980 gramů) a tenkostí (tloušťka 14,99 mm), což z něj činí ideální vybavení. Pro ty, kteří potřebují mít notebook stále s sebou.

Acer Travelmate X5Acer Travelmate X5

Vlastnosti Acer Travelmate X5

Uvnitř tohoto štíhlého hliníkového pouzdra Acer Travelmate X5 Najdeme procesor Intel Core i7-8565U (nebo i5-8265U). Zařízení je dodáváno s maximálně 16 GB RAM (8 GB v základních verzích). Tento notebook má dvě jednotky NVMe SSD, každá s maximální kapacitou 512 GB a kde můžeme ukládat všechna naše data.

Pokud jde o možnosti připojení, tento notebook má 2 porty USB 3.0, jeden výstup HDMI a jeden port USB-C 3.1 1. generace. Baterie Acer Travelmate X5 Společnost uvádí, že autonomie bude přibližně 10 hodin.

Pokud jde o displej, společnost Acer si vybrala 14palcový Full HD IPS panelový displej s rámečky omezenými na 9,2 mm (Acer v tomto ohledu rozhodně může lépe, osobně nenávidím rámečky velkých obrazovek).

Dostupnost a cena Acer Travelmate X5

JE Cena Acer Travelmate X5 U verze vybavené procesorem Core i5, 8 GB RAM a 256 GB SSD to činí 999 eur.

Jak se konfigurace zvyšuje, ceny budou stejné …

Zdravím z hloubky bytů.