Společnost ASUS Republic of Gamers oznamuje model Strix GL10CS

ASUS Mluvili jsme o nedávném vydání notebooku ve Španělsku. ASUS ROG Strix SCAR II nové herní pracovní plochy ASUS ROG Strix GL10CS. GL10CS přizpůsobuje veškerou sílu nejnovějších her v kompaktním 27litrovém šasi, které se vyznačuje futuristickým designem. Tento nový kompaktní herní počítač spojuje design s výkonem.

ASUS RoG Strix GL10CSASUS RoG Strix GL10CS

Funkce herního počítače ASUS ROG Strix GL10CS

Tento nový herní počítač ASUS, který je dobrým členem rodiny ASUS Republic of Gamers, je vybaven přizpůsobitelným osvětlením Aura Sync RGB, které lze ovládat pomocí Armory Crate, jediného nástroje, který poskytuje úplnou konfiguraci přístupu a monitorování k GL10CS.

ASUS ROG Strix GL10CS je vybaven 6jádrovým a 12vláknovým procesorem Intel Core i7-8700, který dokáže zvládnout několik souběžných úloh, jako jsou hraní her, streamování a hlasová komunikace pro spoluhráče. S až 32 GB paměti DDR4 se GL10CS bez námahy přesouvá z úkolů produktivity k náročnějším úlohám poháněným vícevláknovými aplikacemi používanými tvůrci obsahu.

Grafické procesory NVIDIA GeForce GTX 10 poskytují kompresi pixelů pro GL10CS. Díky grafické kartě NVIDIA GeForce GTX 1060 s 6 GB videopaměti nabízí GL10CS úžasný výkon pro dnešní oblíbené hry, jako jsou Fortnite a Overwatch, schopné poskytovat třímístný obraz ve Full HD rozlišení. GL10CS lze také použít s předními náhlavními soupravami pro virtuální realitu, které hráčům poskytují zcela nová prostředí a zážitky.

Herní počítač potřebuje rychlost…

GL10CS je vybaven procesorem a grafickým modulem, který dokáže pracovat vysokou rychlostí. K vybudování a doplnění tohoto základu přichází GL10CS s NVMe SSD založeným na M.2 až 512 GB, což poskytuje dostatek úložného prostoru, který umožňuje načítání her a aplikací warp rychlostí. Pro větší herní knihovny nebo potřeby specializovaných úložišť je GL10CS k dispozici také s 1TB mechanickým pevným diskem 7200 ot./min. Tento ovladač lze navíc přeplňovat pomocí paměti Intel Optane, která ukládá do mezipaměti často přístupná data, aby se zkrátily doby načítání a prodloužila doba odezvy.

Sítě třídy Gigabit nabízí GL10CS ve dvou typech. Gigabitové ethernetové připojení na zadní straně poskytuje hráčům kabelové připojení s nízkou latencí po dobu, kdy je rozdíl mezi respawnem a novým šampionem jedna milisekunda. GL10CS také nabízí velmi vysoké rychlosti Wi-Fi díky kartě Intel Wi-Fi 802.11ac Wave 2, která v kombinaci s kompatibilním routerem, který je kompatibilní s 2 × 2 MU-MIMO, dokáže překonat gigabity.

ASUS se snaží dobýt hráče …

GL10CS přichází s uživatelsky přívětivými funkcemi a přizpůsobením pro hráče. Software Unified Armory Crate poskytuje rychlý a snadný přístup ke všem částem GL10CS. Existuje několik profilů, které uživatelům umožňují snadno se přizpůsobit jejich prostředí a preferencím a poskytují různé kompromisy mezi výkonem a hlukem. Rozšířený jas RGB přes GL10CS, se schopností synchronizace s dalšími periferními zařízeními kompatibilními s Aura, jako jsou klávesnice, myši a sluchátka, barvy a efekty lze vybrat a přizpůsobit několika kliknutími.

Tým ASUS ROG ví, že hry jsou sociální a počítače musí někdy cestovat. GL10CS je navržen a testován tak, aby přežil výkyvy napětí a frekvence z extrémních teplot a vlhkosti a zdrojů, stejně jako testy pádu a vibrací, které simulují drsné zvládnutí výletů na LAN párty a sportovních turnajů. nespolehlivé zdroje energie.

Dostupnost a ceny herního počítače ASUS ROG Strix GL10CS

Herní stolní počítač ASUS ROG Strix GL10CS bude k dispozici v 1. čtvrtletí 2019.

Prostřednictvím: ASUS ROG

Zdravím z hloubky bytů.