Společnost Capcom na oslavu Velikonoc snížila některé hry pro iOS na 0,89 EUR

Pokud hledáte příležitosti ve hrách pro iPhone a iPad před velikonočními svátky, dnes jsme si přečetli, že japonský výrobce her Capcom vám může udělat velkou radost. Společnost snížila cenu některých svých nejpopulárnějších her pro iOS na 0,89 EUR, včetně Mega Man X, arkádové akční plošinovky s některými sériemi Street Fighter a nádhernou grafikou Retina.

Capcom na omezenou dobu upustí od některých z nejlepších her pro iPad

Propagaci hry za 0,89 EUR, kterou jsme nevěděli, kdy skončí, Capcom nezmínil, takže stahování těchto skvělých her za směšnou cenu vyžaduje čas. Podívejme se, které hry jsou součástí propagace:

Mega muž x

Horizontální rolovací plošinovka, tedy staromódní způsob. Ovládací prvky jsou dokonale přizpůsobeny pro náš iPad a dobrou grafiku Retina. Klasika, která dokáže přepnout na nová zařízení, aniž by ztratila své kouzlo.

Street Fighter x Tekken Mobile

Myslím, že tuto hru není třeba nijak představovat, kdo nezná Street Fighter? Toto je také jedna z variant legendárního Tekkenu, která obsahuje postavy. Působivá grafika a ovládací prvky dokonale přizpůsobené tabletu Apple.

Street Fighter IV Volt

Další varianta Street Fighter pro náš iPad. Pokud milujete bojové hry, nemůžete si nechat ujít tuto hru dokonale přizpůsobenou novým zařízením. Hrajte duo pomocí 22 postav, WiFi a neuvěřitelné grafiky.

Sbírka Street Fighter II

Původní Street Fighter II, z nichž pátý hrál v arkádách, je nyní na našem iPadu. Je dokonale přizpůsoben, ale zachovává klasickou grafiku originálu. Pokud máte více než 30 let jako já, vzpomínání na staré časy je velmi důležité.

Není to jediná hra, kterou má Capcom v App Store a která se prodává na Velikonoce. Můžeme najít verze téměř všech jejich hitů přizpůsobených pro mobily: Resident Evil, Final Fight a Devil May Cry. A pokud chcete další klasiku Capcomu za 0,89 EUR, měli byste zvážit Ghosts´n Goblins Gold Knights II, který není zahrnut v akci, ale za tuto cenu jej najdeme.

Co myslíš? Chystáte se koupit některou z těchto her, abyste se mohli těšit na velikonoční svátky?

Sdílejte tento článek se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji mnohokrát!