Společnost Huawei představí svůj první flexibilní smartphone pozítří

Není to poprvé, co mluvíme o dalším smartphonu s flexibilním displejem. Huawei… Ale už je to dlouho, co se objevily první informace. Naštěstí pro ty, kteří jsou s tímto druhem terminálu netrpěliví, minulý týden vyšly víceméně konkrétní podrobnosti o příštím. Prezentace Huawei Mate Xje terminál vybavený skládací obrazovkou a jejíž podrobnosti jsou viditelné na čínské sociální síti Weibo.

Huawei Mate XHuawei Mate X

Včera začali čínští novináři dostávat oficiální pozvánky na propagaci zařízení, a to Oznámení Huawei Mate X Bude se konat s tiskovou konferencí, která se bude konat v sobotu 23. října v 9:30.

Huawei Mate XHuawei Mate X

Chytrý telefon Huawei Mate X Poprvé byl představen v únoru tohoto roku, ale jak jsme zmínili, po osmi měsících nebyl v prodeji. Společnost Huawei dvakrát odložila datum uvedení Huawei Mate X, inženýři vylepšili design, aby byla obrazovka a smartphone odolnější, čímž se zabránilo závadám viděným na zařízení. Samsung Galaxy Fold.

Výsledkem všech těchto změn bude, že budoucí kupující tohoto terminálu obdrží základní verzi založenou na jednočipovém Kirin 980 SoC a také vyšší verzi, ve které bude vidět procesor Kirin 990 s vestavěným 5G modemem.

Zdá se zřejmé, že prodej Huawei Mate X je naplánován na 1. listopadu.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.